Povezane vesti

"On je više na groblju nego kod kuće": Progovorile komšije Fute Radulovića: "Smrt sinova i žene ga je zauvek promenila"

"On je više na groblju nego kod kuće": Progovorile komšije Fute Radulovića: "Smrt sinova i žene ga je zauvek promenila"

Blic 18.02.2023
Milan Laća Radulović preminuo je iznenada u decembru prošle godine u Izraelu, u 36. godini. Njegov otac Aleksandar Futa Radulović, kome su već preminuli jedan sin i supruga Marina Tucaković, ostao je potpuno sam, a sada je otkrio kako se oseća. -… »
"Više je na groblju nego kod kuće" Komšije Fute Radulovića otkrivaju kako on provodi dane nakon smrti sina laće

"Više je na groblju nego kod kuće" Komšije Fute Radulovića otkrivaju kako on provodi dane nakon smrti sina laće

Kurir 18.02.2023
Komšije Aleksandra Fute Radulovića saosećaju sa čuvenim kompozitorom u njegovom bolu. Ekipa Kurira posetila je kraj u kojem on živi i porazgovarala sa sugrađanima koji poznaju čuvenog umetnika. Njegova sudbina što je izgubio sinove Miloša i… »
Futa progovorio o svom bolu: "Izgubio sam ženu i oba sina, idem dalje zbog njih", Evo šta sve kaže kompozitor koji je ostao…

Futa progovorio o svom bolu: "Izgubio sam ženu i oba sina, idem dalje zbog njih", Evo šta sve kaže kompozitor koji je ostao…

Kurir 18.02.2023
Aleksandar Futa Radulović stoički se bori sa trostrukom porodičnom tragedijom. Čuveni kompozitor i aranžer svakoga dana ide na groblje, tamo gde počivaju njegovi nikad prežaljeni sinovi Miloš i Milan - Laća Radulović, kao i supruga Marina… »

Vesti dana »