Povezane vesti

Ovo su novi učesnici "zadruge 6": Jedan ušao kao zauzet muškarac, a drugi odmah bacio oko na Maju Marinković - spremni da…

Ovo su novi učesnici "zadruge 6": Jedan ušao kao zauzet muškarac, a drugi odmah bacio oko na Maju Marinković - spremni da…

Blic 18.02.2023
Bilal Brajlović je sinoć ponovo ušao u rijaliti program " Zadruga 6", a pored njega su ušla i još dvojica muškaraca. Marko Milovanović i Borislav Terzić su postali ravnopravni učesnici pomenutog rijaliti programa i boriće se za nagradu od 50.000… »
Marko Milovanović, zaljubljeni kaskader! Ušao je u rijaliti da pokaže vernost!

Marko Milovanović, zaljubljeni kaskader! Ušao je u rijaliti da pokaže vernost!

Svet plus 18.02.2023
Marko Milovanović za sebe kaže da je zaljubljeni kaskader! Ušao je u rijaliti "Zadruga 6" da pokaže svoju vernost! "Ja sam kaskader, trener, krenuo sam sa manekenstvom. Pozdrav za baku, ovde sam došao da dokažem koliko sam zaljubljen." - govorio je… »
Ovo su novi učesnice zadruge! Jedan već kidiše na Maju Marinković, a drugi pokušao da sakrije svoju tajnu! Situacija…

Ovo su novi učesnice zadruge! Jedan već kidiše na Maju Marinković, a drugi pokušao da sakrije svoju tajnu! Situacija…

Kurir 18.02.2023
Sinoć su se u Zadrugu 6 uselila dva nova učesnica, Borislav Terzić i Marko Milovanović. Borislav Terzić Terza, po zanimanju bivši fudbaler je odmah na ulasku otkrio da se neće libiti da napada žene u Beloj kući, kao i da mu je meta Maja… »

Vesti dana »