Povezane vesti
Najveći rast ostvarile akcije Puteva Užice
Zoom UE 18.02.2023
BEOGRAD – Index Belex15 zabeležio je danas rast od 0,79 odsto, a BelexLine rast od 0,55 odsto, dok je ukupni dnevni promet iznosio 138,858 miliona dinara, navodi se u dnevnom izveštaju Beogradske berze. Dobitnik dana je preduzeće Putevi Užice čije su… »
Beogradska berza: Najveći rast ostvarile akcije Puteva Užice
Užice oglasna tabla 18.02.2023
Dobitnik dana je preduzeće Putevi Užice čije su akcije zabeležile najveći rast od 28,91 odsto i bile na zatvaranju 330 dinara. Dunav osiguranje je prvo na listi gubitnika, čije su akcije pale za 0,43 odsto i završile dan sa cenom od 1.160 dinara po… »
Vesti dana »
Mediji: NBS dobila upozorenje o uvođenju sekundarnih sankcija zbog NIS-a
Danas pre 1 satjoš 40 povezanih
Tabaković: Nemamo gde da stavimo rezerve zlata, predsedniku je najteže
Nova ekonomija pre 36 minutajoš 60 povezanih
Nemački dnevnik: Balkanu se mora jasno reći da će ući u EU, pa i Srbiji gde Vučić neće zauvek vladati
Danas pre 4 satijoš 14 povezanih
Kiša danas u ovim delovima zemlje, na snazi žuti metroalarm Ovo je satnica, pogledajte radarske snimke kretanja nevremena (video)
Alo pre 1 satjoš 48 povezanih
Đedović Handanović: Ruski vlasnici pristali da prodaju svoj deo vlasništva u NIS-u
Danas pre 31 minutajoš 22 povezane


