Povezane vesti

Zaplena decenije u Hrvatskoj, umešan Srbin: Specijalci uhapsili Branka sa 600 KG droge, evo šta je ispričao: "Ostao sam…

Zaplena decenije u Hrvatskoj, umešan Srbin: Specijalci uhapsili Branka sa 600 KG droge, evo šta je ispričao: "Ostao sam…

Blic 18.02.2023
Unajmljena vikendica u blizini Svetog Ivana Zeline, u kojoj je policija pronašla više od 600 kilograma raznih droga, služila je kao distribucijski centar iz kojeg su dileri na dnevnoj bazi odvozili drogu te dovozili novu. Proizlazi ovo iz iskaza jednog… »
Progovorio Srbin uhapšen pri najvećoj zapleni u Hrvatskoj! Branko uhvaćen sa 600 kilograma droge: Morao sam to da radim zbog…

Progovorio Srbin uhapšen pri najvećoj zapleni u Hrvatskoj! Branko uhvaćen sa 600 kilograma droge: Morao sam to da radim zbog…

Kurir 18.02.2023
Unajmljena vikendica u blizini Svetog Ivana Zeline, u kojoj je policija pronašla više od 600 kilograma raznih droga, služila je kao distribucijski centar iz kojeg su dileri na dnevnoj bazi odvozili drogu te dovozili novu. Ovo proizilazi iz iskaza… »
Branko iz Srbije "pao" sa 600 kg droge! Čuvao je zbog duga od 10.000 €: Velika zaplena specijalaca u Hrvatskoj

Branko iz Srbije "pao" sa 600 kg droge! Čuvao je zbog duga od 10.000 €: Velika zaplena specijalaca u Hrvatskoj

Mondo 18.02.2023
Srbin Branko D. uhapšen je u Hrvatskoj zbog 600kg droge. Srbin Branko D. uhapšen je u Hrvatskoj zbog 600kg droge. Unajmljena vikendica u blizini Svetog Ivana Zeline, u kojoj je policija pronašla više od 600 kilograma raznih droga, služila je kao… »
Srbin čuvao kuću punu droge u Hrvatskoj: Branko kaže da nije imao izbora, da su ga na to naterali

Srbin čuvao kuću punu droge u Hrvatskoj: Branko kaže da nije imao izbora, da su ga na to naterali

Telegraf 18.02.2023
Državljanin Srbije Branko D. (50), kojeg je policija pronašla kako čuva vikendicu, istražiteljima je ispričao da navedenu drogu čuva od početka septembra prošle godine. Unajmljena vikendica u blizini Svetog Ivana Zeline u Hrvatskoj, u kojoj je… »
Zaplena decenije u Hrvatskoj: Specijalci uhapsili Novosađanina (50) sa 600 kg droge u „narko jazbini“, ovo je njegova hit…

Zaplena decenije u Hrvatskoj: Specijalci uhapsili Novosađanina (50) sa 600 kg droge u „narko jazbini“, ovo je njegova hit…

Nova 18.02.2023
Unajmljena vikendica u blizini Svetog Ivana Zeline, u kojoj je policija pronašla više od 600 kilograma raznih droga, služila je kao distribucijski centar iz kojeg su dileri na dnevnoj bazi odvozili drogu te dovozili novu. Proizlazi ovo iz iskaza jednog… »

Vesti dana »