Povezane vesti

(Video) U ovoj zgradi je odrastao MC Stojan: Komšije imaju samo reči hvale: "Dobar je dečko, fin, žao mi je što ne dolazi…

(Video) U ovoj zgradi je odrastao MC Stojan: Komšije imaju samo reči hvale: "Dobar je dečko, fin, žao mi je što ne dolazi…

Blic 18.02.2023
Popularni reper Marko Stojković poznatiji kao MC Stojan je odrastao u Lučanima. I danas njegova majka živi u toj zgradi u kojoj je proveo svoje detinjstvo, a kako je ekipa emisije "Metar moga sela" saznala, među komšijama je omiljen. Za MC Stojana… »
(Video) "viđala sam ga sa devojkom, nadamo se uskoro veselju": Sugrađani MC Stojana otkrivaju sve o popularnom reperu: "Sam…

(Video) "viđala sam ga sa devojkom, nadamo se uskoro veselju": Sugrađani MC Stojana otkrivaju sve o popularnom reperu: "Sam…

Blic 18.02.2023
Pre skoro 15 godina MC Stojan je postao internet senzacija, a danas je jedan od najtraženijih pevača u dijaspori. O tome kakav je bio dok je živeo u Lučanima, za emisiju "Metar moga sela", koja se emituje subotom u 16.05 h pričaju sugrađani ovog… »
(Video) "uvek je bio avangarda": Direktor škole koju je MC Stojan pohađao otkriva: "Voleo je i devojčice i te pesmice"

(Video) "uvek je bio avangarda": Direktor škole koju je MC Stojan pohađao otkriva: "Voleo je i devojčice i te pesmice"

Blic 18.02.2023
U maloj varošici Lučani rođen je Marko Stojković svima mnogo poznatiji kao MC Stojan. O Markovom privatnom životu se malo zna, pa je tako ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji, na MTS kanalu 115, subotom u 16.05 h… »

Vesti dana »