Povezane vesti

Moja majka čuči, a Snežana se dere na nju! Pevač iz Granda nastavlja s optužbama - "Ne znam cifru, ali sve je istina"

Moja majka čuči, a Snežana se dere na nju! Pevač iz Granda nastavlja s optužbama - "Ne znam cifru, ali sve je istina"

Mondo 19.02.2023
Dušan Vukadinović otkrio šta se sve dešavalo tokom emisije u kojoj je izbačen iz daljeg takmičenja. Rekao da je sve što je njegova majka rekla istina. Dušan Vukadinović otkrio šta se sve dešavalo tokom emisije u kojoj je izbačen iz daljeg… »
"Genije sam za mariju i milija, dar mi ne mogu oduzeti" zg optužio Đurišićku da mu je tražila pare, a ovo joj je pisao

"Genije sam za mariju i milija, dar mi ne mogu oduzeti" zg optužio Đurišićku da mu je tražila pare, a ovo joj je pisao

Kurir 19.02.2023
Izbačeni kandidat takmičenja "Zvezde Granda", Dušan Vukadinović, za Kurir je potvrdio priču svoje majke Nate, da im je Snežana Đurišić tražila novac kako bi on prošao u četvrti krug takmičenja. Ipak, pre nego što su sa strane njegove… »
Progovorio o nameštaljkama u Grandu: Mili stao uz Snežanu Đurišić - "Nezamislivo je da je uzela pare"!

Progovorio o nameštaljkama u Grandu: Mili stao uz Snežanu Đurišić - "Nezamislivo je da je uzela pare"!

Mondo 19.02.2023
Majka kandidata iz Zvezda Granda iznela je šokantne tvrdnje na račun pevačice Snežane Đurišić. Oglasio se Aleksandar Milić Mili. Majka kandidata iz Zvezda Granda iznela je šokantne tvrdnje na račun pevačice Snežane Đurišić. Oglasio se… »
"Ja sam genije za mariju i milija": Saša Popović podelio poruku takmičara koji tvrdi da mu je Snežana tražila pare: Evo…

"Ja sam genije za mariju i milija": Saša Popović podelio poruku takmičara koji tvrdi da mu je Snežana tražila pare: Evo…

Blic 19.02.2023
Nakon što je učesnik takmičenja "Zvezde Granda" Dušan Vukadinović izjavio da je Snežana Đurišić tražila od njegove majke pare kako bi on prošao u naredni krug takmičenja, oglasio se i Saša Popović. - Odgovorno tvrdim da su Zvezde Granda… »
"Snežana je pevače okrenula protiv mene" Kandidat zg iznosi nove optužbe: "Ana Bekuta je Đurišićkina drugarica, neće…

"Snežana je pevače okrenula protiv mene" Kandidat zg iznosi nove optužbe: "Ana Bekuta je Đurišićkina drugarica, neće…

Kurir 19.02.2023
Kandidat u takmičenju "Zvezde Granda" Dušan Vukadinović iz Podgorice potvrđuje tvrdnje svoje majke Nate da joj je njegova mentorka Snežana Đurišić tražila novac kako bi on prošao u naredni krug takmičenja. Dušan je ispao u trećem krugu, koji… »
Saša Popović: „Odgovorno tvrdim da su Zvezde Granda najpoštenije takmičenje“

Saša Popović: „Odgovorno tvrdim da su Zvezde Granda najpoštenije takmičenje“

Nova 19.02.2023
Saša Popović se oglasio povodom optužbi jednog kandidata koji je ispao iz daljeg takmičenja "Zvezde Granda". Kandidat je izneo optužbe na račun Snežane Đurišić, članice žirija, a ovim povodom oglasio je Popović. „Odgovorno tvrdim da su… »
"To je zločin, nameću joj nemoral": Ceca zgrožena zbog tvrdnji da je Snežana Đurišić tražila kandidatu pare: "Ovo je…

"To je zločin, nameću joj nemoral": Ceca zgrožena zbog tvrdnji da je Snežana Đurišić tražila kandidatu pare: "Ovo je…

Blic 19.02.2023
Majka kandidata "Zvezda Granda" Dušana Vukadinovića optužila je pevačicu Snežanu Đurišić da je od njih tražila novac kako njen sin ne bi ispao iz takmičenja. Ove navode prokomentarisala je Svetlana Ceca Ražnatović, koja je takođe član… »
Saša Popović se oglasio: Cela zemlja čekala njegov odgovor, evo šta kaže o optužbama da je Snežana Đurišić tražila…

Saša Popović se oglasio: Cela zemlja čekala njegov odgovor, evo šta kaže o optužbama da je Snežana Đurišić tražila…

Kurir 19.02.2023
Šef Granda Saša Popović večeras se oglasio povodom optužbi majke jednog kandidata u "Zvezdama Granda", koja tvrdi da je pevačica Snežana Đurišić, inače član žirija, tražila od njih novac kako bi on prošao u dalji krug takmičenja. Popović… »
"Snežana može da nas kupi sa sve gaćama" Đorđe David bez milosti o kolegama, takmičarima ali i roditeljima kandidata…

"Snežana može da nas kupi sa sve gaćama" Đorđe David bez milosti o kolegama, takmičarima ali i roditeljima kandidata…

Kurir 19.02.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je navodno članica žirija Snežana Đurišić tražila finansijsku nadoknadu za prolazak u dalji krug pomenutog takmičenja, a sve to poteklo, prvenstveno od majke Dušana Vukadinovića, koji se ubrzo i nadovezao na… »
Isplivala prepiska takmičara sa snežanom Đurišić! Majka tvrdi da je tražila pare za prolaz, oglasio se i Saša Popović!

Isplivala prepiska takmičara sa snežanom Đurišić! Majka tvrdi da je tražila pare za prolaz, oglasio se i Saša Popović!

Mondo 19.02.2023
Pevačica Snežana Đurišić našla se na meti optužbi da je tražila mito kako bi njen pulen prošao u dalje takmičenje. Pevačica Snežana Đurišić našla se na meti optužbi da je tražila mito kako bi njen pulen prošao u dalje takmičenje… »
Šok optužbe "zvezde Granda": Udario na Snežanu Đurišić nakon tvrdnji da mu je tražila pare: "Rekla je da ću ispasti iz…

Šok optužbe "zvezde Granda": Udario na Snežanu Đurišić nakon tvrdnji da mu je tražila pare: "Rekla je da ću ispasti iz…

Blic 19.02.2023
Majka kandidata u "Zvezdama Granda", Dušana Vukadinovića tvrdi da je pevačica Snežana Đurišić, koja je član žirija, tražila od njih novac kako bi on prošao u dalji krug takmičenja. Naime, Dušan se ovim povodom oglasio za "Blic" i ispričao… »
"Rekla mi je da ću ispasti ako ne platim" Zvezda Granda ne prestaje sa šok optužbama, ovo su detalji saradnje sa Snežanom…

"Rekla mi je da ću ispasti ako ne platim" Zvezda Granda ne prestaje sa šok optužbama, ovo su detalji saradnje sa Snežanom…

Kurir 19.02.2023
Majka kandidata u "Zvezdama Granda", Dušana Vukadinovića tvrdi da je pevačica Snežana Đurišić, koja je član žirija, tražila od njih novac kako bi on prošao u dalji krug takmičenja. Naime, Dušan se ovim povodom oglasio i ispričao svoju stranu… »
Mili stao uz snežanu Đurišić! "Nezamislivo je optuživati je da je uzela pare!" Muzičar o nameštaljkama u "Zvezdama…

Mili stao uz snežanu Đurišić! "Nezamislivo je optuživati je da je uzela pare!" Muzičar o nameštaljkama u "Zvezdama…

Kurir 19.02.2023
Kreativni direktor "Granda" i jedan od članova žirija "Zvezdi Granda" Aleksandar Milić Mili tvrdi da u takmičenju nema nameštaljke, kao i da su besmislene optužbe majke kandidata Dušana Vukadinovića da im je njegova mentorka Snežana Đurišić… »
"Snežana je mom sinu tražila pare za prolaz u Zvezdama Granda": Majka takmičara optužila pevačicu za mito, Đurišićka…

"Snežana je mom sinu tražila pare za prolaz u Zvezdama Granda": Majka takmičara optužila pevačicu za mito, Đurišićka…

Blic 19.02.2023
Takmičenje "Zvezde Granda" najpopularnije je na ovim prostorima, a kandidati dobijaju svoju priliku da talentom, stasom i glasom izbore svoje mesto pod suncem na estradnom nebu. Koncept takmičenja je takav, da oni u prvom krugu ako dobiju adekvatan broj… »
Skandal u Zvezdama Granda: Đurišićka optužena za uzimanje mita, u sve upleten i Saša Popović

Skandal u Zvezdama Granda: Đurišićka optužena za uzimanje mita, u sve upleten i Saša Popović

Svet & Skandal 19.02.2023
Afera Snežane Đurišić od jutros trese estradu „Zvezde Granda“ godinama unazad su najpopularnije pevačko takmičenje u regionu, i svake subote sa nestrpljenjem iščekujemo da vidimo da li su naši favoriti odradili dobar posao i prošli u naredni… »
"Snežana je tražila pare da moj sin prođe dalje!" skandal u zvezdama Granda: Majka optužila pevačicu, oglasila se i ona!

"Snežana je tražila pare da moj sin prođe dalje!" skandal u zvezdama Granda: Majka optužila pevačicu, oglasila se i ona!

Mondo 19.02.2023
Majka kandidata iz Zvezda Granda iznela je šokantne tvrdnje na račun pevačice Snežane Đurišić, koja je mladiću bila mentor. Majka kandidata iz Zvezda Granda iznela je šokantne tvrdnje na račun pevačice Snežane Đurišić, koja je mladiću bila… »
"Snežana Đurišić tražila pare da moj sin prođe u sledeći krug" Majka kandidata zg Dušana Vukadinovića optužuje, ovo…

"Snežana Đurišić tražila pare da moj sin prođe u sledeći krug" Majka kandidata zg Dušana Vukadinovića optužuje, ovo…

Kurir 19.02.2023
Takmičenje "Zvezde Granda" uveliko je ušlo u snimanje trećeg kruga, koje je donelo skandal kakav se nije dogodio za sve godine koliko ovaj šou traje. Naime, Nata Vukadinović iz Crne Gore, majka kandidata Dušana Vukadinovića, javila se našoj… »

Vesti dana »