Povezane vesti

Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati

Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati

Vesti online 19.02.2023
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da još nije doneo odluku da li će se kandidovati na predsedničkim izborima 19. marta. Đukanović je u razgovoru za DW najavio odluku u narednih nekoliko dana. – Ja sam već 30 godina u političkom… »
Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati na predsedničkim izborima

Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati na predsedničkim izborima

Euronews 19.02.2023
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da još nije doneo odluku da li će se kandidovati na predsedničkim izborima 19. marta. Đukanović je u razgovoru za DW najavio odluku u narednih nekoliko dana. "Ja sam već 30 godina u političkom… »
Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati

Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati

RTV 19.02.2023
PODGORICA - Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da još nije doneo odluku da li će se kandidovati na predsedničkim izborima 19. marta. Đukanović je u razgovoru za DW najavio odluku u narednih nekoliko dana. Ja sam već 30 godina u… »
Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati

Đukanović: Još nisam doneo odluku da li ću se kandidovati

Politika 19.02.2023
MINHEN – Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da još nije doneo odluku da li će se kandidovati na predsedničkim izborima 19. marta. Đukanović je u razgovoru za Dojče vele najavio odluku u narednih nekoliko dana. „Ja sam već 30… »
Đukanović i dalje duma o kandidaturi: Poručio iz Minhena - "Nisam doneo odluku, imam pravo na umor"

Đukanović i dalje duma o kandidaturi: Poručio iz Minhena - "Nisam doneo odluku, imam pravo na umor"

Večernje novosti 19.02.2023
PREDSEDNIK Crne Gore Milo Đukanović još nije doneo odluku da li će se kandidovati na predsedničkim izborima 19. marta. Foto V. K. U razgovoru za Dojče vele najavio je odluku u narednih nekoliko dana. - Ja sam već trideset godina u političkom… »

Vesti dana »