Povezane vesti

Video sam žutu kuglu, a onda shvatio da mi je pola tela razoreno! Ispovest pukovnika koji je jedva preživeo ranjavanje na…

Video sam žutu kuglu, a onda shvatio da mi je pola tela razoreno! Ispovest pukovnika koji je jedva preživeo ranjavanje na…

Kurir 19.02.2023
Јedan od vojnika koji su se 1999. godine herojski borili na na Košarama jeste ratni načelnik Štaba proslavljene 63. padobranske brigade, penzionisani pukovnik Vidoje Kovačević, koji je bio gost emisije Crna hrobnika na Kurir TV. Tom prilikom… »
Potresna ispovest učesnika bitke na Košarama! Ne propustite nastavak svedočanstva o krvavom Uskrsu i ogromnom herojstvu

Potresna ispovest učesnika bitke na Košarama! Ne propustite nastavak svedočanstva o krvavom Uskrsu i ogromnom herojstvu

Mondo 19.02.2023
Večeras od 19.15 časova na Kurir televiziji emituje se drugi deo emisije "Crna hronika", u kojoj potpukovnik Vidoje Kovačević iznosi potresne detalje o bici na Košarama. Večeras od 19.15 časova na Kurir televiziji emituje se drugi deo emisije "Crna… »
Potresna ispovest učesnika bitke na Košarama! Ne propustite nastavak svedočanstva o krvavom Uskrsu i nezapamćenom herojstvu

Potresna ispovest učesnika bitke na Košarama! Ne propustite nastavak svedočanstva o krvavom Uskrsu i nezapamćenom herojstvu

Kurir 19.02.2023
Večeras od 19.15 časova na Kurir televiziji emituje se drugi deo emisije "Crna hronika", u kojoj potpukovnik Vidoje Kovačević iznosi potresne detalje o bici na Košarama. Kovačević koji je sada u penziji, 1999. godine bio je ratni načelnik Štaba… »

Vesti dana »