Povezane vesti

Jami priznala da voli opasne muškarce! Pevačica progovorila o druženju sa žestokim momcima: Uvek sam bila otvorena

Jami priznala da voli opasne muškarce! Pevačica progovorila o druženju sa žestokim momcima: Uvek sam bila otvorena

Kurir 19.02.2023
Pevačica Jasna Milenković Jami večerašnja je gošća emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji. Ona je Ljiljani Stanišić otkrila mnoge detalje iz svog života, a progovorila je i o bliskosti sa žestokim momcima. - Sa mangupima se jesam družila. To… »
Priznala da voli žestoke momke! Jami progovorila o odnosu sa ljudima sa one strane zakona: "Vrate te na fabrička…

Priznala da voli žestoke momke! Jami progovorila o odnosu sa ljudima sa one strane zakona: "Vrate te na fabrička…

Blic 19.02.2023
Pevačica Jasna Milenković Jami otkrila je da se kroz život družila sa žestokim momcima, ali i da i dan danas ponosno hoda svojom ulicom. - Sa mangupima se jesam družila. To su momci koji izlaze na fer tuče, jaki čestiti su pre svega, ja sam sa… »
Jami priznala: “Družila sam se sa mangupima, ali ne bežim od grehova iz mladosti”

Jami priznala: “Družila sam se sa mangupima, ali ne bežim od grehova iz mladosti”

Vesti online 19.02.2023
Pevačica Jasna Milenković Jami otkrila je da se kroz život družila sa žestokim momcima, ali i da i dan danas ponosno hoda svojom ulicom. – Sa mangupima se jesam družila. To su momci koji izlaze na fer tuče, jaki, čestiti su pre svega, ja sam sa… »

Vesti dana »