Povezane vesti

Ljudi su bežali i vrištali: Majka koja je s detetom bila u parku u Mirijevu kada je uleteo auto otkriva detalje (video)

Ljudi su bežali i vrištali: Majka koja je s detetom bila u parku u Mirijevu kada je uleteo auto otkriva detalje (video)

Kurir 19.02.2023
U parku kod Pošte u Mirijevu pukom srećom izbegnuta je tragedija. Naime, vozač "pežoa" parkirao je vozilo na padini i najverovatnije nije podigao ručnu kočnicu - auto je krenuo, naglo dobio ubrzanje i udarilo u kućicu sa kokicama koja se nalazila… »
Za malo tragedija u Beogradu: Vozilo se sjurilo niz padinu u parku, naletelo na kućicu sa kokicama

Za malo tragedija u Beogradu: Vozilo se sjurilo niz padinu u parku, naletelo na kućicu sa kokicama

Radio 021 19.02.2023
U parku kod Pošte u Mirijevu pukom srećom izbegnuta je tragedija. Naime, kako piše Euronews Srbija, vozač "pežoa" parkirao je vozilo na padini i najverovatnije nije podigao ručnu kočnicu - auto je krenuo, naglo dobio ubrzanje i udario u kućicu sa… »
Užas u Mirijevu: Automobil sam krenuo, uleteo u park i udario dete (4) video

Užas u Mirijevu: Automobil sam krenuo, uleteo u park i udario dete (4) video

Kurir 19.02.2023
U Mirijevskom vencu došlo je do samopokretanja automobila "pežo 307" koji je tom prilikom ueleteo u park i udario u dete (4). 00:13 Pežo uleteo u park u Mirijevu Automobil je udario u kiosk i tu se zaustavio. Uviđaj je u toku. (Kurir.rs/ Telegraf)… »
"Ljudi su vrištali i bežali": Drama na Mirijevu: Automobil sam krenuo usred parka punog dece, devojčica (4) povređena

"Ljudi su vrištali i bežali": Drama na Mirijevu: Automobil sam krenuo usred parka punog dece, devojčica (4) povređena

Blic 19.02.2023
Oko 15.10 sati u ulici Mirijevski venac, iz za sada nepoznatih razoga, došlo je do pokretanja vozila "požo 307" koji je udario u metalni kiosk za prodavanje kokica, a pre toga, prema izjavi rodititelja, povredio devojčicu L. R. (4). Naime, automobil je… »
Auto sa detetom (4) sam krenuo! Horor u Mirijevu, ljudi vrištali na ulici - "Nastala je opšta pometnja"

Auto sa detetom (4) sam krenuo! Horor u Mirijevu, ljudi vrištali na ulici - "Nastala je opšta pometnja"

Mondo 19.02.2023
U parku u Mirijevskom vencu automobil "pežo 307" je sam krenuo i uleteo u park, a u njemu je bilo dete od četiri godine! U parku u Mirijevskom vencu automobil "pežo 307" je sam krenuo i uleteo u park, a u njemu je bilo dete od četiri godine! U… »
Horor u Mirijevu: "Pežo" sam krenuo, uleteo u park i udario u dete (4)

Horor u Mirijevu: "Pežo" sam krenuo, uleteo u park i udario u dete (4)

Telegraf 19.02.2023
Automobil je udario u kiosk i tu se zaustavio. U Mirijevskom vencu, kako Telegraf saznaje, došlo je do samopokretanja automobila "pežo 307" koji je tom prilikom ueleteo u park i udario u dete (4). Automobil je udario u kiosk i tu se zaustavio. Uviđaj… »
Za dlaku izbegnuta tragedija u Mirijevu: Vozilo se sjurilo niz padinu u parku i udarilo u kućicu za kokice

Za dlaku izbegnuta tragedija u Mirijevu: Vozilo se sjurilo niz padinu u parku i udarilo u kućicu za kokice

Euronews 19.02.2023
U parku kod Pošte u Mirijevu pukom srećom izbegnuta je tragedija. Naime, vozač "pežoa" parkirao je vozilo na padini i najverovatnije nije podigao ručnu kočnicu - auto je krenuo, naglo dobio ubrzanje i udarilo u kućicu sa kokicama koja se nalazila… »

Vesti dana »