Povezane vesti

Pronađena vlasnica automobila iz mirijeva: Vozilo bez vozača se sjurilo niz park, evo u kakvom je stanju udareno dete (4)

Pronađena vlasnica automobila iz mirijeva: Vozilo bez vozača se sjurilo niz park, evo u kakvom je stanju udareno dete (4)

Kurir 19.02.2023
Oko 15.10 sati u ulici Mirijevski venac, iz za sada nepoznatih razoga, došlo je do pokretanja vozila "požo 307" koji je udario u metalni kiosk za prodavanje kokica, a pre toga, prema izjavi rodititelja, povredio devojčicu (4). Radnica kioska (50) u… »
Poznato u kom je stanju povređena devojčica (4) posle incidenta u Mirijevu: Vozilo bez vozača jurilo kroz parkić

Poznato u kom je stanju povređena devojčica (4) posle incidenta u Mirijevu: Vozilo bez vozača jurilo kroz parkić

Blic 19.02.2023
Oko 15.10 sati u ulici Mirijevski venac, iz za sada nepoznatih razloga, došlo je do pokretanja vozila "pežo 307" koji je udario u metalni kiosk za prodavanje kokica, a pre toga povredio devojčicu L. R. (4). Kako "Blic" saznaje, ona je zadobila lake… »
Mediji: Automobil uleteo u park i udario u kiosk, jedno dete u bolnici

Mediji: Automobil uleteo u park i udario u kiosk, jedno dete u bolnici

N1 Info 19.02.2023
U jednom parkiću u beogradskom naselju Mirijevo došlo je do saobraćajne nezgode kada je automobil marke "pežo" uleteo u park u kom su u tom trenutku bili brojni mališani. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, jedno dete (4) je prevezeno u… »
Mediji: Automobil uleteo u park i udario u kiosk, jedno dete u bolnici

Mediji: Automobil uleteo u park i udario u kiosk, jedno dete u bolnici

Novi magazin 19.02.2023
U jednom parkiću u beogradskom naselju Mirijevo došlo je do saobraćajne nezgode kada je automobil marke "pežo" uleteo u park u kom su u tom trenutku bili brojni mališani. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, jedno dete (4) je prevezeno u… »
VIDEO Drama u parkiću u Mirijevu: Automobil uleteo u igralište puno dece, devojčica (4) povređena

VIDEO Drama u parkiću u Mirijevu: Automobil uleteo u igralište puno dece, devojčica (4) povređena

Nova 19.02.2023
Danas popodne, u jednom parkiću u beogradskom naselju Mirijevo, došlo je do nesvakidašnje saobraćajne nezgode kada je automobil marke "pežo" "uleteo" u park u kom su u tom trenutku bili brojni mališani. Prema prvim i nezvaničnim informacijama… »
Šok detalji auta koji je sam jurio na Mirijevu! Pronađena vlasnica, dete prevezeno na pregled - ljudi bežali i vrištali

Šok detalji auta koji je sam jurio na Mirijevu! Pronađena vlasnica, dete prevezeno na pregled - ljudi bežali i vrištali

Mondo 19.02.2023
Pronađena je vlasnica automobila "pežo 307" koji je sam krenuo u Mirijevu, poznato je i stanje deteta (4) koje je bilo u kolima! Pronađena je vlasnica automobila "pežo 307" koji je sam krenuo u Mirijevu, poznato je i stanje deteta (4) koje je bilo u… »
Snimak sa mesta užasa u Mirijevu: "Pežo" sam krenuo, uleteo u park i udario u dete, policija na sve strane

Snimak sa mesta užasa u Mirijevu: "Pežo" sam krenuo, uleteo u park i udario u dete, policija na sve strane

Telegraf 19.02.2023
Povređeno dete je na dijagnostici i prevezeno je privatnim kolima. Automobil marke "Pežo", kako je Telegraf prvi objavio, sleteo je u Mirijevskom vencu u park i tom prilikom povredio dete (4), a sudeći prema snimku do kojeg je Telegraf došao, na mestu… »
Pronađena vlasnica automobila iz mirijeva: Vozilo bez vozača jurilo kroz parkić, a evo u kakvom stanju je devojčica (4)…

Pronađena vlasnica automobila iz mirijeva: Vozilo bez vozača jurilo kroz parkić, a evo u kakvom stanju je devojčica (4)…

Blic 19.02.2023
Oko 15.10 sati u ulici Mirijevski venac, iz za sada nepoznatih razoga, došlo je do pokretanja vozila "požo 307" koji je udario u metalni kiosk za prodavanje kokica, a pre toga, prema izjavi rodititelja, povredio devojčicu L. R. (4). Radnica kioska… »

Vesti dana »