Povezane vesti

„Organizator skupa ispred Predsedništva Srbije sam ja“, poručuje Dejan Mirović premijerki Ani Brnabić

„Organizator skupa ispred Predsedništva Srbije sam ja“, poručuje Dejan Mirović premijerki Ani Brnabić

Danas 20.02.2023
„Formalno pravno moja malenkost je organizator skupa koji je održan 15 februara ispred Predsedništva Srbije. Ja sam podneo prijavu u skladu sa Zakonom o javnim okupljanjima koja je odobrena od strane MUP“, kaže za Danas Dejan Mirović, redovni… »
Brnabić o pretnjama smrću Vučiću: Sebe zovu patriote, a na Dan državnosti gaze srpsku zastavu

Brnabić o pretnjama smrću Vučiću: Sebe zovu patriote, a na Dan državnosti gaze srpsku zastavu

Blic 19.02.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da nadležne službe rade na tome ko stoji iza pretnji smrću presedniku Aleksandru Vučiću i pozivanje na nerede. - Ovo su ljudi koji sebe zovu patriote, a na Dan državnosti su puškom, pozivajući se na svoju… »
Brnabić: U bliskoj budućnosti saznaćemo ko stoji iza protesta ispred Predsedništva

Brnabić: U bliskoj budućnosti saznaćemo ko stoji iza protesta ispred Predsedništva

Danas 19.02.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je večeras da ne zna u ovom trenutku ko stoji iza nedavnog protesta ispred Predsedništva, ali je, kako kaže, prilično sigurna i veruje da će to saznati u bliskoj budućnosti. „Ovi što sebe proglašavaju patriotama… »

Vesti dana »