Povezane vesti

Snežana Đurišić rešila je da tuži Dušana Vukadinovića! (VIDEO)

Snežana Đurišić rešila je da tuži Dušana Vukadinovića! (VIDEO)

Svet plus 20.02.2023
Snežana Đurišić rešila je da tuži Dušana Vukadinovića, koji će na sudu morati da dokaže tvrdnje da mu je tražila novac za prolazak u sledeći krug takmičenja. Kandidat "Zvezde Granda" Dušan Vukadinović, koji je ispao iz muzičkog… »
Snežana Đurišić podnosi tužbu protiv kandidata: Nakon tvrdnji da je njegovoj majki tražila pare pevačica odlučila da se…

Snežana Đurišić podnosi tužbu protiv kandidata: Nakon tvrdnji da je njegovoj majki tražila pare pevačica odlučila da se…

Blic 20.02.2023
Kandidat "Zvezde Granda" Dušan Vukadinoć, koji je ispao iz takmičenja tvrdi da je članica žirija Snežana Đurišić tražila novac njegovoj majki kako bi prošao u sledeći krug. Kreativni direktor "Grand produkcije" Saša Popović i pevačica… »
Poznati menadžer potvrdio da u Zvezdama Granda traže novac za prolazak: Ovaj član žirija je zbog toga i otišao

Poznati menadžer potvrdio da u Zvezdama Granda traže novac za prolazak: Ovaj član žirija je zbog toga i otišao

Svet & Skandal 20.02.2023
Saša Mirković tvrdi da u Zvezdama Granda od takmičara traže novac Kada se juče u medijim pojavila vest da je Dušanu Vukadinoviću, jednom od bivših takmičara Zvezda Granda, tražen novac kako bi prošao dalje, te da je isti od njegove majke… »
"Otišao sam jer deci traže novac": Lukas udario na "Zvezde Granda", Popović žestoko uzvraća: "Laž da si otišao zbog…

"Otišao sam jer deci traže novac": Lukas udario na "Zvezde Granda", Popović žestoko uzvraća: "Laž da si otišao zbog…

Blic 20.02.2023
Takmičenje "Zvezde Granda" u centru je skandala nakon što je kandidat Dušan Vukadinović optužio članicu žirija Snežanu Đurišić da mu je tražila novac da bi ostao u takmičenju. Svi članovi žiri, kao i Saša Popović demantovali su njegove… »
Snežana Đurišić podnosi tužbu! Nakon skandala i optužbi da uzima novac u Zvezdama Granda, pravdu traži na sudu!

Snežana Đurišić podnosi tužbu! Nakon skandala i optužbi da uzima novac u Zvezdama Granda, pravdu traži na sudu!

Mondo 20.02.2023
Kandidat Zvezda Granda nakon ispadanja optužio Snežanu Đurišić za uzimanje mita, pevačica najavila pokretanje tužbe zbog klevete! Kandidat Zvezda Granda nakon ispadanja optužio Snežanu Đurišić za uzimanje mita, pevačica najavila pokretanje… »
Snežana Đurišić spremila tužbu! Kandidat Zvezda Granda će na sudu dokazivati tvrdnje da mu je pevačica tražila pare

Snežana Đurišić spremila tužbu! Kandidat Zvezda Granda će na sudu dokazivati tvrdnje da mu je pevačica tražila pare

Kurir 20.02.2023
Kandidat šoua "Zvezde Granda" Dušan Vukadinović, koji je ispao iz takmičenja tvrdi da mu je članica žirija Snežana Đurišić tražila novac kako bi prošao u sledeći krug. Snežana se sada oglasila i otkrila da je podnela tužbu protiv kandidata… »
Par njih je uzimalo novac! Aca Lukas izneo ozbiljne optužbe na račun Zvezda Granda, oglasio se Saša Popović - "Sve laže"

Par njih je uzimalo novac! Aca Lukas izneo ozbiljne optužbe na račun Zvezda Granda, oglasio se Saša Popović - "Sve laže"

Mondo 20.02.2023
Saša Popović se oglasio povodom skandala sa takmičarem koji je optužio Snežanu Đurišić da je tražila novac od njegove majke, pa spomenuo i Lukasa! Saša Popović se oglasio povodom skandala sa takmičarem koji je optužio Snežanu Đurišić da… »
"Dečko ima dijagnozu, neće više moći da se vrati u zg" Saša Popović za Kurir TV progovorio o velikom skandalu koji trese…

"Dečko ima dijagnozu, neće više moći da se vrati u zg" Saša Popović za Kurir TV progovorio o velikom skandalu koji trese…

Kurir 20.02.2023
Dušan Vukadinović iz Podgorice, kandidat u takmičenju "Zvezde Granda", nakon debakla i ispadanja u trećem krugu optužio je mentorku Snežanu Đurišić za strašan čin. Naime, prema rečima njegove majke, Snežana je za Dušanov dalji prolaz u… »
"Dečko ima dijagnozu": Saša Popović o skandalu koji trese "Zvezde Granda": "Da sam na Snežaninom mestu tužio bih ga"

"Dečko ima dijagnozu": Saša Popović o skandalu koji trese "Zvezde Granda": "Da sam na Snežaninom mestu tužio bih ga"

Blic 20.02.2023
Dušan Vukadinović iz Podgorice, kandidat u takmičenju "Zvezde Granda" optužio je svoju mentorku Snežanu Đurišić da mu je tražila novac kako bi ostalo u takmičenju. Naime, njegova majka je tvrdila Snežana je za Dušanov dalji prolaz u naredni… »
"Napustio sam zvezde Granda, jer su deci uzimali pare!" Aca Lukas optužuje, Saša Popović tvrdi:"laže, neka kaže ko je uzeo…

"Napustio sam zvezde Granda, jer su deci uzimali pare!" Aca Lukas optužuje, Saša Popović tvrdi:"laže, neka kaže ko je uzeo…

Kurir 20.02.2023
Prašina koja se podigla nakon što je Nata Vukadinović, majka takmičara "Zvezda Granda" Dušana Vukadinovića iz Podgorice, optužila njegovu mentorku Snežanu Đurišić da joj je tražila novac za njegov prolaz u četvrti krug, ne spušta se danima… »
"Dečko ima dijagnozu": Saša Popović o skandalu s takmičarem - "Ja bih ga tužio da sam na Snežaninom mestu!"

"Dečko ima dijagnozu": Saša Popović o skandalu s takmičarem - "Ja bih ga tužio da sam na Snežaninom mestu!"

Mondo 20.02.2023
Saša Popović se ponovo oglasio povodom optužbi Dušana Vukadinovića da je njegova mentorka Snežana Đurišić tražila mito. Saša Popović se ponovo oglasio povodom optužbi Dušana Vukadinovića da je njegova mentorka Snežana Đurišić tražila… »
"Žele da daju novac žiriju" - Nakon tvrdnji da Snežana uzima mito u zg, pevačica otkrila detalje drame iza kamera!

"Žele da daju novac žiriju" - Nakon tvrdnji da Snežana uzima mito u zg, pevačica otkrila detalje drame iza kamera!

Mondo 20.02.2023
Snežana Đurišić našla se na meti optužbi od strane bivšeg kandidata da je tražila mito da on prođe u naredni krug. Snežana Đurišić našla se na meti optužbi od strane bivšeg kandidata da je tražila mito da on prođe u naredni krug. Majka… »

Vesti dana »