Povezane vesti

Srce sam mu držao u ruci, samo je ovo moglo da ga spasi: Dr Ristić otkrio zašto Đinđić nije imao šanse kad su ga doveli…

Srce sam mu držao u ruci, samo je ovo moglo da ga spasi: Dr Ristić otkrio zašto Đinđić nije imao šanse kad su ga doveli…

Kurir 20.02.2023
Doktor Miljko Ristić u intervjuu koji je dao za Kurir otkrio je delove svoje životne priče koji su do sada bili potpuno nepoznati javnosti, a jedan od upečatljivijih tiče se pokojnog premijera Srbije, Zorana Đinđića, koga je opisao kao "najtežeg… »
Doktor Ristić otkrio do sada nepoznate detalje ubistva Đinđića

Doktor Ristić otkrio do sada nepoznate detalje ubistva Đinđića

Politika 20.02.2023
Doktor Miljko Ristić otkrio je detalje koji su do sada bili potpuno nepoznati javnosti, a jedan od njih tiče se pokojnog premijera Srbije, Zorana Đinđića, koga je opisao kao „najtežeg i najupečatljivijeg pacijenta kojeg je imao”. Naime, on je… »
Samo u ovom slučaju bi Đinđić preživeo atentat! Dr Ristić ispričao poslednje momente: "Držao sam mu srce u ruci"

Samo u ovom slučaju bi Đinđić preživeo atentat! Dr Ristić ispričao poslednje momente: "Držao sam mu srce u ruci"

Mondo 20.02.2023
Nakon atentata na Zorana Đinđića hitno su pozvali Dr Miljka Ristića da dođe u Urgentni centar. Nakon atentata na Zorana Đinđića hitno su pozvali Dr Miljka Ristića da dođe u Urgentni centar. Doktor Miljko Ristić u intervjuu koji je dao za Kurir… »

Vesti dana »