Povezane vesti

Devojčicu pronašla pored tela stradale majke: Najradosniji trenutak spasilačkog tima Srpske, pas Tora spasla još jedan…

Devojčicu pronašla pored tela stradale majke: Najradosniji trenutak spasilačkog tima Srpske, pas Tora spasla još jedan…

Kurir 21.02.2023
Spasilački tim iz Srpske dao je sve od sebe da iz ruševina zemljotresom poharane Turske izbavi što veći broj preživelih. Suočavali su se sa svim vrstama strahota tokom svoje misije, ali i osećali neopisivu sreću kada su preživele izvlačili iz… »
Dodik o EU: Podseća me na bordel u kojem ona plaća k*rvanje

Dodik o EU: Podseća me na bordel u kojem ona plaća k*rvanje

Večernje novosti 21.02.2023
PREDSEDNNIK Republike Srpske Milorad Dodik uporedio je Evropsku uniju sa bordelom, rekavši da ona prema BiH, odnosno njenim entitetima, ima loše namere. Milorad Dodik / Foto D. Pozderović - EU me podseća na bordel u kojem ona plaća k*rvanje - izjavio… »
Oni su ponos RS: Prijem za spasioce iz Republike Srpske, pomagali u Turskoj u traženju povređenih u zemljotresu

Oni su ponos RS: Prijem za spasioce iz Republike Srpske, pomagali u Turskoj u traženju povređenih u zemljotresu

Večernje novosti 21.02.2023
U BANjALUCI je održan svečani prijem kod predsednika Republike Srpske Milorada Dodika za pripadnike Specijalističkog tima za spasavanje iz ruševina Republičke uprave civilne zaštite, koji su boravili u Turskoj i pomagali u traženju povređenih u… »
Dodik: Spasioci iz Republike Srpske nikada nisu bili deo tima BiH, najbolje bi bilo da Šmit ode

Dodik: Spasioci iz Republike Srpske nikada nisu bili deo tima BiH, najbolje bi bilo da Šmit ode

RTV 21.02.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik priredio je danas prijem za pripadnike Specijalističkog tima za spasavanje iz ruševina Republičke uprave civilne zaštite, koji su biliu akciji spasavanja u Turskoj. Dodik je 30 pripadnika tima… »
Doček za heroje: U Srpsku se vratilo 30 hrabrih spasilaca iz Turske (foto)

Doček za heroje: U Srpsku se vratilo 30 hrabrih spasilaca iz Turske (foto)

Blic 21.02.2023
Pripadnici specijalističkog tima za traganje i spasavanje iz ruševina Republičke uprave civilne zaštite, koji su učestvovali u humanoj misiji u Turskoj nakon razornog zemljotresa, svečano su postrojeni ispred Palate Republike u Banjaluci. Postrojeno… »
"Mi smo svoju nagradu već dobili" Spasioci iz Srpske odriču se dnevnica u korist devojčice koju su spasli u Turskoj (video)

"Mi smo svoju nagradu već dobili" Spasioci iz Srpske odriču se dnevnica u korist devojčice koju su spasli u Turskoj (video)

Blic 20.02.2023
Ambasadori Republike Srpske - spasilački timovi, nakon povratke iz Turske gde su na najbolji mogući način proneli glas o Republici, ponosni su na uspešno obavljen zadatak. Najveća nagrada, kažu heroji velikoga srca, jeste spaseni život. Spasioci… »
Heroji i posle akcije: Spasioci Srpske se odriču dnevnica u ime devojčice koju su spasili ispod ruševina u Turskoj

Heroji i posle akcije: Spasioci Srpske se odriču dnevnica u ime devojčice koju su spasili ispod ruševina u Turskoj

Večernje novosti 20.02.2023
JEDANAESTOGODIŠNjA devojčica Irmak Bajrak bila je sedam dana zarobljena pod ruševinama zgrade u turskom gradu Kahramanmarašu. Spaslački timovi Republike Srpske su učestvovali u izvlačenju i spasavanju života ove hrabre devojčice, koja je u… »

Vesti dana »