Povezane vesti

„Ona je sada jedno od moje dece“: Malena Aja rođena u ruševinama dobila nov dom, a ima i novo ime VIDEO

„Ona je sada jedno od moje dece“: Malena Aja rođena u ruševinama dobila nov dom, a ima i novo ime VIDEO

Nova 21.02.2023
Bebu rođenu ispod ruševina srušene zgrade u Siriji, usvojili su njena tetka i teča. Ova malena devojčica je jedini član njeni uže porodice koji je preživeo stravičan potres. Hiljade ljudi je ponudilo da usvoji novorođenče, koje je pupčanom… »
Zemljotres u Siriji: Beba rođena ispod ruševina našla dom, usvojili je tetka i teča

Zemljotres u Siriji: Beba rođena ispod ruševina našla dom, usvojili je tetka i teča

BBC News 21.02.2023
Njena tetka se porodila tri dana posle zemljoptresa. Bebu rođenu pod ruševinama zgrade u Siriji, i jedina koja je od članova uže porodice preživela snažan zemljotres 6. februara, usvojili su njeni tetka i teča. Hiljade ljudi je ponudilo da usvoje… »
Zemljotres u Siriji: Beba rođena ispod ruševina našla dom, usvojili je tetka i teča

Zemljotres u Siriji: Beba rođena ispod ruševina našla dom, usvojili je tetka i teča

Danas 21.02.2023
Bebu rođenu pod ruševinama zgrade u Siriji, i jedina koja je od članova uže porodice preživela snažan zemljotres 6. februara, usvojili su njeni tetka i teča. Hiljade ljudi je ponudilo da usvoje novorođenče, koje je pupčanom vrpcom još bilo… »
Zemljotres u Siriji: Beba rođena ispod ruševina našla dom, usvojili je tetka i teča

Zemljotres u Siriji: Beba rođena ispod ruševina našla dom, usvojili je tetka i teča

Radio 021 21.02.2023
Njena tetka se porodila tri dana posle zemljoptresa. Reuters Ona je sada jedno od moje dece, kaže teča Bebu rođenu pod ruševinama zgrade u Siriji, i jedina koja je od članova uže porodice preživela snažan zemljotres 6. februara, usvojili su njeni… »
Malena Aja, rođena u ruševinama, konačno usvojena: Dobila i novo ime sa jakom simbolikom

Malena Aja, rođena u ruševinama, konačno usvojena: Dobila i novo ime sa jakom simbolikom

Telegraf 21.02.2023
Beba je predata rođacima pošto je DNK test utvrdio da su u biološkom srodstvu. Malena Aja, beba koja je rođena pod ruševinama nakon zemljotresa u Siriji izašla je iz bolnice i stigla u svoj novi dom, pošto ju je usvojila porodica tetke. Tetka i… »

Vesti dana »