Povezane vesti

Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Vesti online 21.02.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je formiranje nove dobrovoljačke teritorijalne odbrane u Belorusiji, koja će imati između 100.000 i 150.000 pripadnika, prenosi Rojters. – Situacija nije laka. Više puta sam izjavio da svaki… »
Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Politika 21.02.2023
MINSK – Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je formiranje nove dobrovoljačke teritorijalne odbrane u Belorusiji, koja će imati između 100.000 i 150.000 pripadnika, prenosi Rojters. „Situacija nije laka. Više puta sam izjavio da… »
"Jedinice u svakom gradu i selu": Lukašenko: Belorusija formira novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

"Jedinice u svakom gradu i selu": Lukašenko: Belorusija formira novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Blic 21.02.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je formiranje nove dobrovoljačke teritorijalne odbrane u Belorusiji, koja će imati između 100.000 i 150.000 pripadnika, prenosi Rojters. - Situacija nije laka. Više puta sam izjavio da svaki… »
Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

RTV 21.02.2023
MINSK - Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je formiranje nove dobrovoljačke teritorijalne odbrane u Belorusiji, koja će imati između 100.000 i 150.000 pripadnika, prenosi Rojters. "Situacija nije laka. Više puta sam izjavio da svaki… »
Belorusija formira dobrovoljnu teritorijalnu odbranu - "Svi građani da znaju da koriste oružje"

Belorusija formira dobrovoljnu teritorijalnu odbranu - "Svi građani da znaju da koriste oružje"

Radio 021 21.02.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko je na sastanku Saveta za nacionalnu bezbednost naredio formiranje dobrovoljne teritorijalne odbrane. "Situacija trenutno nije laka i vremena su takva da bi bilo primereno da svaki čovek bude sposoban da rukuje… »
Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Lukašenko: Belorusija će formirati novu dobrovoljačku teritorijalnu odbranu

Euronews 21.02.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je formiranje nove dobrovoljačke teritorijalne odbrane u Belorusiji, koja će imati između 100.000 i 150.000 pripadnika, prenosi Rojters. "Situacija nije laka. Više puta sam izjavio da svaki… »
Belorusija formira teritorijalnu odbranu, Lukašenko želi da svi rukuju oružjem

Belorusija formira teritorijalnu odbranu, Lukašenko želi da svi rukuju oružjem

N1 Info 21.02.2023
Na sastanku Saveta za nacionalnu bezbednost predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je formiranje dobrovoljne teritorijalne obrane. „Situacija trenutno nije laka i vremena su takva da bi bilo primereno da svaki čovek bude sposoban da rukuje… »

Vesti dana »