Povezane vesti

Nemanja Vidić: Neću odustati, pritisci su veliki, iza svega stoji Zvezdan Terzić

Nemanja Vidić: Neću odustati, pritisci su veliki, iza svega stoji Zvezdan Terzić

Danas 21.02.2023
Proslavljeni srpski fudbaler, Nemanja Vidić, neće odustati od kandidature za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, uprkos sve većim pritiscima. Naredni ponedeljak je poslednji dan za podnošenje kandidature za predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Kako… »
Bata Mirković: „Džajić protiv Vidića – to bi bio protivprirodni blud“

Bata Mirković: „Džajić protiv Vidića – to bi bio protivprirodni blud“

Nova 21.02.2023
Još jedna legenda uz Nemanju Vidića. Sve smo bliži danu kada će biti održani izbori za predsednika FSS-a, a gotovo je izvesno da će to biti izbo između dva čoveka. Dragan Džajić je za sada jedini zvanično podnoe kandidaturu, a očekuje se da u… »
Zapad ga kandidovao, a Istok podržao: Dragan Džajić dobija sve veću podršku za mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije

Zapad ga kandidovao, a Istok podržao: Dragan Džajić dobija sve veću podršku za mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije

Danas 21.02.2023
Kao u vojsci i po direktivi: Zapad je kandidovao Dragana Džajića za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, a malo kasnije, Istok se pridružio ideji „granskih kolega“. Kada se u jednom tabloidu pojavila vest da je Dragan Džajić postao delegat u… »
"Vidić je džajićevo dete"! Legenda Partizana: Kuka i motika se digla protiv Nemanje

"Vidić je džajićevo dete"! Legenda Partizana: Kuka i motika se digla protiv Nemanje

Večernje novosti 21.02.2023
Zoran Bata Mirković, bivši fudbaler i trener Partizana, izneo je svoje mišljenje o izborima u Fudbalskom savezu Srbije. Foto: N.Iljukić Naime, Dragan Džajić je u ponedeljak i zvanično postao kandidat za prvog čoveka srpskog fudbala, koji se čeka… »
Bata Mirković digao ruku za Vidića: Njega i Džajića vidim zajedno u timu

Bata Mirković digao ruku za Vidića: Njega i Džajića vidim zajedno u timu

Danas 21.02.2023
Polako ističe vreme za podnošenje kandidature za mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Do narednog ponedeljka, pretendenti na najvažniju poziciju u srpskom fudbalu imaće mogućnost da zvanično uđu u trku. Iako se još uvek nije kandidovao… »
Zoran bata Mirković o kanidaturi džajića i vidića: „Ja njih dvojicu vidim zajedno u timu a ne jedan protiv drugog“…

Zoran bata Mirković o kanidaturi džajića i vidića: „Ja njih dvojicu vidim zajedno u timu a ne jedan protiv drugog“…

Hot sport 21.02.2023
Nekadašnji trener Partizana prokomentarisao je predstojeće izbore za predsednika FSS-e Poznati fudbalski trener, Zoran Mirković, smatra da Dragan Džajić i Nemanja Vidić mogu zajedno da funkcionisu u okviru Fudbalskog saveza Srbije. – Džajić je… »
​"Stekao sam utisak da se protiv Vidića dižu kuka i motika"

​"Stekao sam utisak da se protiv Vidića dižu kuka i motika"

Sportske.net 21.02.2023
Zoran Mirković, bivši fudbaler i trener Partizana, te reprezentativac naše zemlje, izneo je svoje mišljenje o predstojećim izborima u Fudbalskom savezu Srbije. Oni će se održati 14. marta, a kandidati za predsednika su bivši igrači Crvene zvezde… »
Zoran Bata Mirković: Ja Nemanju i Džaju vidim zajedno u timu!

Zoran Bata Mirković: Ja Nemanju i Džaju vidim zajedno u timu!

Sportski žurnal 21.02.2023
Zoran Bata Mirković daje bezrezervnu podršku Vidiću u trci za fotelju predsednika FSS. Batino je srce kao Rusija veliko! U njemu mesta ima za sve… Svoju čestitost vidi i u drugima, iz svakog izvlači vrline. Veruje u lepše dane srpskog fudbala i da… »

Vesti dana »