Povezane vesti

Saša Popović otkrio: Rada Manojlović platila Milanu Stankoviću raskid ugovora s Grandom 50.000 €! On je moje najveće…

Saša Popović otkrio: Rada Manojlović platila Milanu Stankoviću raskid ugovora s Grandom 50.000 €! On je moje najveće…

Kurir 21.02.2023
Saša Popović retko daje intervjue, a kada otvori dušu, iskreno i bez dlake na jeziku priča o svemu. Iako više nije prvi čovek "Granda", zbog optužbe Nate Vukadinović, majke takmičara "Zvezda Granda" Dušana Vukadinovića, da joj je članica… »
Saša Popović raskrinkao Radu i Milana: Ona je otplaćivala njegove dugove, u pitanju su desetine hiljada evra

Saša Popović raskrinkao Radu i Milana: Ona je otplaćivala njegove dugove, u pitanju su desetine hiljada evra

Svet & Skandal 21.02.2023
Saša Popović i Zvezde Granda su već nekoliko dana glavna tema svih medija, jer je bivši takmičar Dušan Vukadinović optužio članove žirija da traže novac od takmičara kako bi stigli do finala. Producent Granda je sve pomenute navode demantovao… »
Konačno otkrio istinu - sve o odlasku milana stankovića iz Granda: Rada Manojlović je platila za njega 50.000 evra!

Konačno otkrio istinu - sve o odlasku milana stankovića iz Granda: Rada Manojlović je platila za njega 50.000 evra!

Mondo 21.02.2023
Saša Popović otkrio da mu i dalje nije jasno zašto je Milan Stanković napustio Grand i dodao da je on "njegovo najveće razočaranje" Saša Popović otkrio da mu i dalje nije jasno zašto je Milan Stanković napustio Grand i dodao da je on "njegovo… »
"Spustila se na kolena da niko ne bi čuo": Novi detalji afere u Zvezdama Granda, majka takmičara tvrdi: "Ucenjivala me je…

"Spustila se na kolena da niko ne bi čuo": Novi detalji afere u Zvezdama Granda, majka takmičara tvrdi: "Ucenjivala me je…

Blic 21.02.2023
Majka kandidata "Zvezde Granda" Dušana Vukadinovića, koji je ispao iz takmičenja, tvrdi da joj je članica žirija Snežana Đurišić tražila novac kako bi Dušan prošao u sledeći krug. Kreativni direktor "Grand produkcije" Saša Popović i… »
Afera "mito" u zvezdama Granda drma estradu! Kanditat Dušan o navodima da pored Snežane Đurišić i Bosanac uzima pare od…

Afera "mito" u zvezdama Granda drma estradu! Kanditat Dušan o navodima da pored Snežane Đurišić i Bosanac uzima pare od…

Kurir 21.02.2023
Kao bomba odjeknula je priča kandidata "Zvezda Granda" Dušana Vukadinovića da mu je pevačica Snežana Đurišić, a sad je spomenuo i da su mu se kolege žalile da je i Dragan Stojković Bosanac tražio pare od takmičara. Navodno je tražila novac… »
"Nisam želeo da učestvujem u toj njihovoj paradi" Ovako je Aca Lukas pričao o napuštanju "Zvezda Granda", a sad je ponovo u…

"Nisam želeo da učestvujem u toj njihovoj paradi" Ovako je Aca Lukas pričao o napuštanju "Zvezda Granda", a sad je ponovo u…

Blic 21.02.2023
Muzičko takmičenje " Zvezde Granda" u centru je skandala nakon što je kandidat Dušan Vukadinović optužio članicu žirija i pevačicu Snežanu Đurišić da je njegovoj majki tražila novac kako bi ostao u takmičenju. Folker Aca Lukas je… »
Hitno se oglasio Bosanac na optužbe Dušana vukadinovića da uzima novac: Budalaštine o sebi naplaćujem

Hitno se oglasio Bosanac na optužbe Dušana vukadinovića da uzima novac: Budalaštine o sebi naplaćujem

Kurir 21.02.2023
I Dragan Stojković Bosanac je optužen da je uzimao novac od kandidata. To je za medije rekao Dušan Vukadinović čija je majka najpre za Kurir otkrila da joj je Snežana Đurišić tražila novac da njen sin nastavi takmičenje. Vukadinović je pre… »
Majka Zvezde Granda optužila Snežanu da joj je tražila novac, a sad je oplela i po Ceci

Majka Zvezde Granda optužila Snežanu da joj je tražila novac, a sad je oplela i po Ceci

Svet & Skandal 21.02.2023
Majka kandidata Dušana Vukadinovića, Nata Vukadinović koja je optužila Snežanu Đurišić da joj je tražila novac da njen sin pređe u četvrti krug, sad se obrušila na Svetlanu Cecu Ražnatović. Njoj je, kako je rekla za Kurir, zasmetalo to što… »
Majka kandidata zvezda granda udarila na ražnatovićku! Nata ogorčena: Ceca vodi hajku protiv mene nazvala me zločincem…

Majka kandidata zvezda granda udarila na ražnatovićku! Nata ogorčena: Ceca vodi hajku protiv mene nazvala me zločincem…

Kurir 21.02.2023
Majka kandidata Dušana Vukadinovića, Nata Vukadinović koja je optužiala Snežanu Đurišić da joj je tražila novac da njen sin pređe u četvrti krug sad se obrusila na Svetlanu Cecu Ražnatović. Ona se ponovo javila našoj redakciji jer joj je… »

Vesti dana »