Povezane vesti
Kragujevac dobija novi trg posvećen Smaku
RTK 21.02.2023
Na raskrsnici ulica Vuka Karadžića i Branka Radičevića biće rekonstruisan prostor čime Kragujevac dobija novi trg koji će nositi naziv Trg omladine. Za izvođača radova Grad Kragujevac je raspisao javni poziv koji će biti otvoren do 6. marta. U okviru… »
Kragujevac dobija TRG OMLADINE na kom će biti postavljen spomenik grupi SMAK
InfoKG 21.02.2023
U Kragujevcu će biti formiran Trg omladine kod raskrsnice ulica Vuka Karadžića i Branka Radičevića. Na tom trgu biće postavljen i spomenik legendarnog rok sastava SMAK i to u prirodnoij veličini. Za sada nije poznato kada će se to tačno dogoditi, jer je… »
Grad Kragujevac traži izvođača za radove u Ulici Branka Radičevića
Pressek 21.02.2023
Grad Kragujevac raspisao je tender za radove na rekonstrukciji dela ulice Branka Radičevića, od raskrsnice sa Ulicom Vuka Karadžića do Doma omladine. Kako stoji u tehničkom opisu posla u planu je formiranje još jednog stepenika u zoni ulaza u objekte… »
Vesti dana »

Akcija TOK, 3. dan: Pritvor svim privedenima, branilac Momirovića najavio žalbu
Nedeljnik pre 1 satjoš 79 povezanih

Hitnoj pomoći u Vranju se javilo 18 osoba sa simptomima trovanja hranom
RTS pre 5 satijoš 28 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog intenzivnih pljuskova i nepogoda u zapadnoj Srbiji i Sremu
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 53 povezane