Povezane vesti

"Imam dokaze protiv Snežane, Neka me tuži": Dušan tvrdi da su Đuričićka i Saša Popović u dilu: "Treba li da ćutim ako…

"Imam dokaze protiv Snežane, Neka me tuži": Dušan tvrdi da su Đuričićka i Saša Popović u dilu: "Treba li da ćutim ako…

Blic 22.02.2023
Snežana Đurišić najavila je tužbu protiv učesnika takmičenja "Zvezde Granda", Dušana Vukadinovića, nakon što je on izjavio da je pevačica od njegove majke tražila pare kako bi prošao u sledeći krug takmičenja. -Ne plašim se nikoga, pa ni… »
"Neka me tuži đurišićka, ćeraćemo se" Dušan tvrdi da su Snežana i Saša Popović u dilu! Afera mito u grandu trese…

"Neka me tuži đurišićka, ćeraćemo se" Dušan tvrdi da su Snežana i Saša Popović u dilu! Afera mito u grandu trese…

Kurir 22.02.2023
Snežana Đurišić najavila je tužbu protiv učesnika takmičenja "Zvezde Granda" Dušana Vukadinovića pošto je on izjavio da je pevačica od njegove majke tražila pare kako bi prošao u sledeći krug takmičenja. - Ne plašim se nikoga, pa ni te… »
"Spustila se na kolena, tražila pare, pare, pare" Majka takmičara zg ovako optužila Đurišićku, Saša Popović hitno…

"Spustila se na kolena, tražila pare, pare, pare" Majka takmičara zg ovako optužila Đurišićku, Saša Popović hitno…

Kurir 22.02.2023
Majka Dušana Vukadinovića, takmičara Zvezda Granda koji je optužio žiri i Snežanu Đurišić, kao njegovog mentora, da uzimaju pare za prolazak u sledeći krug, podržala je sina i rekla da samo zbog para nije prošao dalje. Majka je najpre tvrdila… »
"Svojim takmičarima sam davala pare kada nisu imali": Viki Miljković o skandalu u "Zvezdama Granda": Evo šta kaže da li je…

"Svojim takmičarima sam davala pare kada nisu imali": Viki Miljković o skandalu u "Zvezdama Granda": Evo šta kaže da li je…

Blic 22.02.2023
Nakon što je ispao iz "Zvezda Granda", pevač Dušan Vukadinović optužio je mentorku Snežanu Đurišić da je tražila mito od njegove majke, kako bi prošao u naredni krug takmičenja. Ovim povodom oglasila se članica žirija pomenutog takmičenja… »
Viki više nije mogla da ćuti, pa sve priznala: Istina je da neke Zvezde Granda nisu imale novac, a evo šta im se onda desilo

Viki više nije mogla da ćuti, pa sve priznala: Istina je da neke Zvezde Granda nisu imale novac, a evo šta im se onda desilo

Svet & Skandal 22.02.2023
Viki Miljković otkrila kako tretiraju Zvezde Granda Već danima se priča o tome da je Snežana Đurišić tražila novac od Dušana Vukadinovića, jednog od takmičara Zvezda Grnda, a sve kako bi mu omogućila prolazak u naredni krug takmičenja. Tim… »
Dajem novac svojim takmičarima kada nemaju! Viki Miljković se oglasila zbog skandala u Grandu - To nije istina!

Dajem novac svojim takmičarima kada nemaju! Viki Miljković se oglasila zbog skandala u Grandu - To nije istina!

Mondo 22.02.2023
Viki Miljković je stala na stranu Snežane Đurišić i oštro demantovala tvrdnje da bilo ko od njenih kolega uzima novac od kandidata. Viki Miljković je stala na stranu Snežane Đurišić i oštro demantovala tvrdnje da bilo ko od njenih kolega uzima… »
"Uzimali ste pare i štošta ste radili sa tom decom" Aca Lukas ponovo ratuje sa Sašom Popovićem: "Na sudu ću ti doneti…

"Uzimali ste pare i štošta ste radili sa tom decom" Aca Lukas ponovo ratuje sa Sašom Popovićem: "Na sudu ću ti doneti…

Blic 21.02.2023
Muzičko takmičenje " Zvezde Granda" našlo se u samom centru skandala nakon što je kandidat Dušan Vukadinović optužio članicu žirija i pevačicu Snežanu Đurišić da je njegovoj majki tražila novac kako bi prošao u dalje takmičenje. Lukas se… »

Vesti dana »