Povezane vesti

Miki i gibi prete zbog promene pola! Postale žene, pa sa roditeljima strahuju za život! Danima ne izlaze iz kuće, a ovo im…

Miki i gibi prete zbog promene pola! Postale žene, pa sa roditeljima strahuju za život! Danima ne izlaze iz kuće, a ovo im…

Kurir 22.02.2023
Mika i Giba Vasić, blizanci koje je Srbija upoznala kroz nekoliko rijalitija u kojima su učestvovali s roditeljima Radetom i Radom Vasić, a koji se sada zovu Ana i Ivana Nikolić, preživljavaju pravu dramu od kada se saznalo da su promenili pol i da… »
Mika i Giba promenili pol i uzeli imena hit pevačica: Jedan od njih se zove Ivana Nikolić - reagovala zgodna Uraganka!

Mika i Giba promenili pol i uzeli imena hit pevačica: Jedan od njih se zove Ivana Nikolić - reagovala zgodna Uraganka!

Mondo 22.02.2023
Ivana Nikolić o imenjakinji! Ivana Nikolić o imenjakinji! Popularni blizanci iz rijalitija Veliki Brat i Zadruga, Giba i Mika Vasić, nedavno su šokirali javnost kada su otkrili da su promenili pol. Giba i Mika su promenili i imena i postali Ivana… »
Ovo se čekalo! Oglasila se Ivana Nikolić i dala svoj sud o promeni pola Mike i Gibe, a evo da li joj smeta što su uzeli…

Ovo se čekalo! Oglasila se Ivana Nikolić i dala svoj sud o promeni pola Mike i Gibe, a evo da li joj smeta što su uzeli…

Kurir 22.02.2023
Popularni blizanci iz "Zadruge" Giba i Mika Vasić promenili su pol i postali Ivana i Ana Nikolić. Sada se bivša članica grupe "Hurricane", Ivana Bum Nikolić oglasila, i otkrila šta misli o tome. - Znam za njih još od kad su bili u "Velikom bratu"… »
"Meni smeta lažni moral": Jovana Jeremić se oglasila nakon Mikine i Gibine promene pola: "Ne vidim u čemu je problem"

"Meni smeta lažni moral": Jovana Jeremić se oglasila nakon Mikine i Gibine promene pola: "Ne vidim u čemu je problem"

Blic 22.02.2023
Voditeljka Jovana Jeremić oglasila se povodom vesti da su Mika i Giba, bivši rijaliti učesnici promenili pol. Mika i Giba Vasić, nekadašnje rijaliti zvezde, prošle godine bili su na operaciji promene pola i postale Ana i Ivana Nikolić. - Ja smatram… »
"Smeta mi lažni moral" Jovana Jeremić se oglasila nakon Mikine i Gibine promene pola: Ne vidim u čemu je problem

"Smeta mi lažni moral" Jovana Jeremić se oglasila nakon Mikine i Gibine promene pola: Ne vidim u čemu je problem

Kurir 22.02.2023
Voditeljka Jovana Jeremić oglasila se povodom vesti da su Mika i Giba, bivši rijaliti učesnici promenili pol. Mika i Giba Vasić, nekadašnje rijaliti zvezde, prošle godine bili su na operaciji promene pola i postale Ana i Ivana Nikolić, što je… »
Rade kao frizerke u Nemačkoj i mlate pare: Svi detalji promene pola srpskih rijaliti učesnika Mike i Gibe koji su sada Ana i…

Rade kao frizerke u Nemačkoj i mlate pare: Svi detalji promene pola srpskih rijaliti učesnika Mike i Gibe koji su sada Ana i…

Nova 22.02.2023
Bivši rijaliti učesnici, Mika i Giba Vasić su prošle godine bili na operaciju promene pola, te se sad zovu Ana i Ivana Nikolić. Njih dve žive u Nemačkoj i rade kao frizerke, a navodno i zarađuju jako dobar novac. „Tačno je, sada smo žene. Lepe… »
Svi detalji o miki i gibi i promeni pola: "Rade kao frizerke u Nemačkoj, zarađuju ogroman novac, Ivana se udala za Nemca"

Svi detalji o miki i gibi i promeni pola: "Rade kao frizerke u Nemačkoj, zarađuju ogroman novac, Ivana se udala za Nemca"

Blic 22.02.2023
Bivši rijaliti učesnici, Mika i Giba Vasić su prošle godine bili na operaciju promene pola, te se sad zovu Ana i Ivana Nikolić. - Tačno je, sada smo žene. Lepe smo i srećne i to je sve što u ovom trenutku mogu da vam kažem. Ne zamerite, ne bismo… »
Mika i Giba se oglasili posle promene pola: Lepe smo i srećne! Otac Rade ne prihvata da su sad žene

Mika i Giba se oglasili posle promene pola: Lepe smo i srećne! Otac Rade ne prihvata da su sad žene

Svet & Skandal 22.02.2023
Promena pola je i dalje tabu tema svuda u svetu, međutim, baš kod nas u Beogradu, izvršene su brojne operacije promene pola. Naime, ljudi iz celog sveta, među kojima su i neke poznate ličnosti, prepustili su svoj život u ruke naših stručnjaka… »
Svi detalji promene pola mike i gibe vasića! Bili na hormonskim terapijama, operisali se u Beogradu, a ovo su im planovi

Svi detalji promene pola mike i gibe vasića! Bili na hormonskim terapijama, operisali se u Beogradu, a ovo su im planovi

Kurir 22.02.2023
Jedna od najpopularnijih rijaliti porodica, Rada, Rade, Mika i Giba Vasić, imaju mnogo razloga za slavlje. Najpre su blizanci prošlog leta ispunili svoju najveću želju i promenili su pol, a pre par dana, jedna od njih se udala. Ivana i Ana Nikolić… »

Vesti dana »