Povezane vesti

"Mi kriminal ne prikazujemo kao nešto glorifikovano": Biković i Radonjić o novoj sezoni serije "Južni vetar"

"Mi kriminal ne prikazujemo kao nešto glorifikovano": Biković i Radonjić o novoj sezoni serije "Južni vetar"

Telegraf 22.02.2023
"Mislim da ovakva vrsta projekta može da ima suprotan efekat", naveo je Miloš Biković. U subotu, 25. februara, na RTS-u kreće emitovanje prve od 12 epizoda serije " Južni vetar: Na granici". Kako je najavila ekipa ovog ostvarenja na konferenciji za… »
Najavljena druga sezona TV serije „Južni vetar”

Najavljena druga sezona TV serije „Južni vetar”

Politika 22.02.2023
Promocija nove sezone TV serije „Južni vetar: Na granici” u vidu specijalne projekcije prve epizode za medije, održana je u Mts dvorani, gde je bila prisutna glumačka i autorska ekipa. Premijera akcione krimi priče od 12 epizoda publiku očekuje u… »
Zavoleli smo je kao prostitutku Maru u Senkama, a sad ćemo je gledati u Južnom vetru

Zavoleli smo je kao prostitutku Maru u Senkama, a sad ćemo je gledati u Južnom vetru

City magazine 22.02.2023
Premijera nove sezone serije Južni vetar: Na granici održana je sinoć u Beogradu. Pored standardne dobro poznate glumačke ekipe, ugledali smo jedno novo lice – Milicu Gojković. Kako je najavila ekipa Južnog vetra, očekuje nas dosta uzbuđenja… »

Vesti dana »