Povezane vesti

Ivan Obradović odlučio da završi fudbalsku karijeru

Ivan Obradović odlučio da završi fudbalsku karijeru

Politika 22.02.2023
Srpski fudbaler Ivan Obradović izjavio je danas da je odlučio da završi fudbalsku karijeru. „Došao je kraj, mislim da je bilo dosta od mene, uživao sam i idemo u neke nove pobede. Bilo je svega, bilo je jako turbulentno, ljudi koji me znaju i prate… »
Ivan Obradović završio karijeru

Ivan Obradović završio karijeru

Sportske.net 22.02.2023
Bivši reprezentativac Srbije i fudbaler Partizana Ivan Obradović izjavio je da je odlučio da završi fudbalsku karijeru. "Došao je kraj, mislim da je bilo dosta od mene, uživao sam i idemo u neke nove pobede. Bilo je svega, bilo je jako turbulentno… »
Nekadašnji levi bek crno-belih okačio kopačke o klin

Nekadašnji levi bek crno-belih okačio kopačke o klin

Sportski žurnal 22.02.2023
Ivan Obradović je igrao Teleoptik, Partizan, Saragosu, Mehelen, Anderleht i Legiju iz Varšave, a za reprezentaciju Srbije je odigrao 27 utakmica i postigao gol. Srpski fudbaler Ivan Obradović izjavio je danas da je odlučio da završi fudbalsku… »
Ivan Obradović odlučio da završi fudbalsku karijeru

Ivan Obradović odlučio da završi fudbalsku karijeru

Dnevnik 22.02.2023
BEOGRAD: Srpski fudbaler Ivan Obradović izjavio je danas da je odlučio da završi fudbalsku karijeru. "Došao je kraj, mislim da je bilo dosta od mene, uživao sam i idemo u neke nove pobede. Bilo je svega, bilo je jako turbulentno, ljudi koji me znaju… »
"Ne Mogu više ovo da izdržim" Bivši reprezentativac otkrio razlog za okončanje karijere

"Ne Mogu više ovo da izdržim" Bivši reprezentativac otkrio razlog za okončanje karijere

Večernje novosti 22.02.2023
BIVŠI reprezentativac Srbije i fudbaler Partizana Ivan Obradović objavio je kraj profesionalne karijere. Foto: Profimedia On je tu odluku potvrdio u podkastu "Alesto". - Mogu svima da kažem da sam završio fudbalsku karijeru, okrećem se novim… »
Reprezentativac Srbije završio karijeru, nije mogao ni da sedi normalno: Pozvao sam menadžera, gotovo je, ne mogu više da…

Reprezentativac Srbije završio karijeru, nije mogao ni da sedi normalno: Pozvao sam menadžera, gotovo je, ne mogu više da…

Nova 22.02.2023
Godinama je bio levi bek reprezentacije, ali je tokom čitave karijere imao velike probleme sa povredama. Ivan Obradović je završio karijeru u 34. godini, a poslednje dve sezone je odigrao u dresu Partizana. Odlučio je da je dosta i da je vreme za… »
Bivši reprezentativac Srbije javno rekao - dosta je, kraj: Od bolova nisam mogao ni da sedim, a kamoli da igram fudbal!

Bivši reprezentativac Srbije javno rekao - dosta je, kraj: Od bolova nisam mogao ni da sedim, a kamoli da igram fudbal!

Mondo 22.02.2023
Ivan Obradović je prvi put javno rekao ono na šta smo svi sumnjali - njegova fudbalska karijera je gotova. Ivan Obradović je prvi put javno rekao ono na šta smo svi sumnjali - njegova fudbalska karijera je gotova. Godinama je bio pouzdani… »

Vesti dana »