Povezane vesti

Brat Ace Bulića iznenađen: Nije mu mesto u rijalitiju, ne znam šta mu se desilo! Đorđe iskreno o Zadruzi i Ani Ćurčić

Brat Ace Bulića iznenađen: Nije mu mesto u rijalitiju, ne znam šta mu se desilo! Đorđe iskreno o Zadruzi i Ani Ćurčić

Mondo 22.02.2023
Đorđe Bulić je iznenađen oglašavanjem svog brata Ace Bulića povodom Zadruge i ne krije da nema lepo mišljenje o tom formatu. Đorđe Bulić je iznenađen oglašavanjem svog brata Ace Bulića povodom Zadruge i ne krije da nema lepo mišljenje o tom… »
"Držao je do sebe, ne znam šta mu se desilo": Brat Ace Bulića se oglasio, šokiran zbog ulaska u "Zadrugu", a evo šta kaže…

"Držao je do sebe, ne znam šta mu se desilo": Brat Ace Bulića se oglasio, šokiran zbog ulaska u "Zadrugu", a evo šta kaže…

Blic 22.02.2023
Dragan Aca Bulić dospeo je u žižu javnosti zbog veze sa Anom Ćurčić, koja je ušla u "Zadrugu" nakon prevare bivšeg supruga Zvezdana Slavnića. Dosta se polemiše da će Aca ući u Belu kuću, a sada je o svemu progovorio njegov brat Đorđe… »
Brat ace Bulića zaprepašćen: Podržaću ga ako želi da uđe u Zadrugu iako mu tamo nije mesto! Evo šta Jusin naslednik…

Brat ace Bulića zaprepašćen: Podržaću ga ako želi da uđe u Zadrugu iako mu tamo nije mesto! Evo šta Jusin naslednik…

Kurir 22.02.2023
Dragan Aca Bulić je poslednjih nedelja glavna tema u medijima zbog nekadašnje devojke Ane Ćurčić, koja je ušla u rijaliti Zadrugu zbog bivšeg nevenčanog supruga Zvezdana Slavnića, koji ju je javno prevario sa Anđelom Đuričić. U više navrata… »
Oglasio se brat ace Bulića "Podržaću ga ako želi da uđe u zadrugu iako mu tamo nije mesto"

Oglasio se brat ace Bulića "Podržaću ga ako želi da uđe u zadrugu iako mu tamo nije mesto"

Alo 22.02.2023
Zaprepašćen. Dragan Aca Bulić je poslednjih nedelja glavna tema u medijima zbog nekadašnje devojke Ane Ćurčić, koja je ušla u rijaliti Zadrugu zbog bivšeg nevenčanog supruga Zvezdana Slavnića, koji ju je javno prevario sa Anđelom Đuričić… »

Vesti dana »