Povezane vesti
Milan Mladenović, frontmen grupe EKV, posthumno proglašen počasnim građaninom Sarajeva
Danas 22.02.2023
Milan Mladenović posthumno je proglašen počasnim građaninom Sarajeva, jednoglasno je odlučilo gradsko veće Grada Sarajeva Na taj način je frontmen Ekatarine Velike, 29 godina nakon smrti, prvi put dobio adekvatno priznanje u gradu u kojem je proveo deo… »
„Arhetipska pojava na YU rok sceni“: Milan Mladenović proglašen počasnim građaninom Sarajeva
Nova 22.02.2023
Milan Mladenović posthumno je proglašen počasnim građaninom Sarajeva jednoglasno je odlučilo gradsko veće Grada Sarajeva. Na taj način je frontmen Ekatarine Velike , 29 godina nakon smrti, prvi put dobio adekvatno priznanje u gradu u kojem je proveo deo… »
Milan Mladenović proglašen počasnim građaninom Sarajeva
N1 Info 22.02.2023
Milan Mladenović, legendarni lider grupe EKV, posthumno je proglašen počasnim građaninom Sarajeva, jednoglasnom odlukom Gradskog veća tog grada. Ovo vredno gradsko priznanje posvećeno je hrabrosti i odvažnosti čoveka koji je, kada su svi ćutali, podigao… »
Vesti dana »
VJT Beograd zatražio da UKP prikupi obaveštanja u vezi krivične prijave protiv bivših čelnica Zavoda za zaštitu spomenika
Insajder pre 2 satajoš 26 povezanih
Kakvo vreme nas čeka za Prvi maj? Čubrilo saopštio prognozu, evo kada se očekuje toplo vreme
Mondo pre 3 satajoš 33 povezane
(Video) U Kini završena izgradnja dve „krtice“ za beogradski metro Mali: „Počela testiranja mašina, u junu stižu u Srbiju“
Dnevnik pre 6 satijoš 24 povezane





