Povezane vesti

Nevinost izgubila s kolegom: Bila sam na rođenju njegovog sina! Dušica Grabović je zbog njega počela da se bavi pevanjem

Nevinost izgubila s kolegom: Bila sam na rođenju njegovog sina! Dušica Grabović je zbog njega počela da se bavi pevanjem

Mondo 22.02.2023
Dušica Grabović je otvoreno priznala koji pevač je u pitanju, a poznaje ga još od šesnaeste godine i zbog njega se bavi muzikom. Dušica Grabović je otvoreno priznala koji pevač je u pitanju, a poznaje ga još od šesnaeste godine i zbog njega se… »
Pevačica povezivana sa elitnom prostitucijom, otkrila sa kojim je poznatim pevačem izgubila nevinost

Pevačica povezivana sa elitnom prostitucijom, otkrila sa kojim je poznatim pevačem izgubila nevinost

Nova 22.02.2023
Pevačica Dušica Grabović otvoreno je govorila o svom emotivnom životu i tom prilikom otkrila je sa kojim poznatim muškarcem je bila. Ona se sada dotakla svog prvog seksualnom iskustva, i tada je priznala da je prvi seksualni odnos imala sa kolegom… »
Dušica Grabović otkrila Sa kojim pevačem je prvi put imala intimne odnose: "Znam ga od 16. godine": Evo u kakvim su odnosima…

Dušica Grabović otkrila Sa kojim pevačem je prvi put imala intimne odnose: "Znam ga od 16. godine": Evo u kakvim su odnosima…

Blic 22.02.2023
Pevačica Dušica Grabović otvoreno je govorila o svom emotivnom životu i tom prilikom otkrila je sa kojim poznatim muškarcem je bila. Naime, ona se dotakla svog prvog seksualnom iskustva, i tada je priznala da joj je nevinost skinuo kolega Peđa… »

Vesti dana »