Povezane vesti

Novak o Nadalu: Kao dekice se staramo da omladinci ne uzimaju grend slem titule

Novak o Nadalu: Kao dekice se staramo da omladinci ne uzimaju grend slem titule

N1 Info 22.02.2023
Dok čeka da li će mu biti dozvoljeno da nastupi na mastersima u Americi, najbolji teniser sveta Novak Đoković potvrdio je da će igrati na turniru u Dubaiju. On je u obraćanju javnosti poručio da i dalje ima veliku želju da se takmiči i osvaja… »
Đoković o povredi, turniru u Dubaiju, igranju u SAD, Alkarasu, novom rekordu…

Đoković o povredi, turniru u Dubaiju, igranju u SAD, Alkarasu, novom rekordu…

Sportski žurnal 22.02.2023
Novak je istakao da čeka odgovor iz SAD da li će moći da nastupi na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju. Novak Đoković je izjavio da je sanirao povredu i najavio učešće naredne nedelje na ATP turniru u Dubaiju. - Što se tiče moje situacije sa… »
„Nisam arogantan, imam blagu opsesiju detaljima…“: „Dekica“ Novak Đoković o svojoj povredi, željama i planovima

„Nisam arogantan, imam blagu opsesiju detaljima…“: „Dekica“ Novak Đoković o svojoj povredi, željama i planovima

Danas 22.02.2023
Nakon osvojenog 22. gren slema prvi reket sveta ispunio je obećanje da će obratiti na konferenciji za medije kada se vrati u Beograd i to je danas i učinio, pričajući na razne teme. Kako je i sam priznao, Novak Đoković nije očekivao baš ovoliki… »
Ne mogu ništa više da vam odgovorim! Novak Đoković: Neke stvari su van moje kontrole

Ne mogu ništa više da vam odgovorim! Novak Đoković: Neke stvari su van moje kontrole

Mondo 22.02.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije u svom trening centru o planovima. Najbolji teniser sveta Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije u svom trening centru o planovima. Najbolji teniser sveta Novak… »
Ranije objavljeno - idem u dubai, SAD na čekanju: Đoković o povredi, Australiji, sledećim turnirima...

Ranije objavljeno - idem u dubai, SAD na čekanju: Đoković o povredi, Australiji, sledećim turnirima...

Večernje novosti 22.02.2023
IZJEDNAČEN rekord Štefi Graf po broju nedelja na vrhu, osvojena 22. grend slem titula u Australiji dali su povoda Novaku Đokoviću da nastavi jednu lepu tradiciju koju neguje godinama. Ona nalaže da posle januarskih uspeha jedan dan u februaru… »
Novak doneo odluku: Đoković otkrio igra li u Dubaiju i na američkim mastersima

Novak doneo odluku: Đoković otkrio igra li u Dubaiju i na američkim mastersima

Večernje novosti 22.02.2023
NOVAK Đoković obratio se srpskoj javnosti na Teniskom centru "Novak". FOTO: Đ. Samoilović Novinare, ali i Noletove navijače, najviše je zanimalo da li će najbolji teniser sveta nastupiti na turniru u Dubaiju. Postojala je zebnja zbog povrede koju… »
Đoković: Naredni cilj je osvajanje Dubaija, o broju Grend slem titula ne razmišljam, nadam se SAD

Đoković: Naredni cilj je osvajanje Dubaija, o broju Grend slem titula ne razmišljam, nadam se SAD

Radio 021 22.02.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da je povreda koju je imao tokom Australijan opena sanirana, kao i da će u narednim nedeljama znati da li može da putuje na predstojeće masters turnire u SAD. Đoković je 377. nedelju na vrhu ATP liste, što… »
Đoković: Voleo bih da igram u Americi, uskoro očekujem odgovor

Đoković: Voleo bih da igram u Americi, uskoro očekujem odgovor

Novi magazin 22.02.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je danas u Beogradu da je povreda koju je imao tokom Australijan opena sanirana, kao i da će u narednim nedeljama znati da li može da putuje na predstojeće masters turnire u SAD. "Povreda je sanirana, ja se… »
„Nije mi apsolutni prioritet da budem broj jedan“: Novak Đoković o šansama da ipak ide na američku turneju

„Nije mi apsolutni prioritet da budem broj jedan“: Novak Đoković o šansama da ipak ide na američku turneju

Danas 22.02.2023
Novak Đoković je ove srede trenirao u Beogradu, a potom se obratio novinarima kojima je objasnio da je izlečio povredu koju je zadobio na Australijan openu. Novinare je najviše interesovalo i kakve su šanse u vezi sa američkom turnejom. – Što se… »
Đoković: Povreda je sanirana, igraću na turniru u Dubaiju, čekam odgovor iz SAD

Đoković: Povreda je sanirana, igraću na turniru u Dubaiju, čekam odgovor iz SAD

Dnevnik 22.02.2023
BEOGRAD: Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da je sanirao povredu i saopštio da će naredne nedelje igrati na ATP turniru u Dubaiju. "Što se tiče moje situacije sa povredom koju sam dobio pred Australijan open, ona je… »
Đoković: Povreda je sanirana, igraću na turniru u Dubaiju, čekam odgovor iz SAD

Đoković: Povreda je sanirana, igraću na turniru u Dubaiju, čekam odgovor iz SAD

Vesti online 22.02.2023
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da je sanirao povredu i saopštio da će naredne nedelje igrati na ATP turniru u Dubaiju. – Što se tiče moje situacije sa povredom koju sam dobio pred Australijan open, ona je sanirana… »
Đoković: Povreda je sanirana, igraću na turniru u Dubaiju, čekam odgovor iz SAD

Đoković: Povreda je sanirana, igraću na turniru u Dubaiju, čekam odgovor iz SAD

IndeksOnline 22.02.2023
BEOGRAD – Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da je sanirao povredu i saopštio da će naredne nedelje igrati na ATP turniru u Dubaiju. “Što se tiče moje situacije sa povredom koju sam dobio pred Australijan open, ona je… »

Vesti dana »