Povezane vesti

Bruka sa vladinim programom „Moja prva plata“: Studente zvali telefonom i tražili da vrate primljeni novac

Bruka sa vladinim programom „Moja prva plata“: Studente zvali telefonom i tražili da vrate primljeni novac

Nova 22.02.2023
Više studenata koji su se tokom decembra i januara zaposlili u poslednjem krugu programa "Moja prva plata" sa diplomom srednje škole javilo se redakciji N1. Njih iz Nacionalne služba za zapošljavanje (NSZ) sada pozivaju da - vrate primljenu platu jer… »
Studente zvali da vrate zarađen novac preko programa "Moja prva plata", NSZ objašnjava zašto

Studente zvali da vrate zarađen novac preko programa "Moja prva plata", NSZ objašnjava zašto

Radio 021 22.02.2023
Redakciji N1 javilo se više studenata koji su se tokom decembra i januara zaposlili u poslednjem krugu programa "Moja prva plata" sa diplomom srednje škole. Njih iz Nacionalne služba za zapošljavanje (NSZ) sada pozivaju da - vrate primljenu platu jer… »
"Zvali nas telefonom da vratimo novac": Zbrka u programu Moja prva plata

"Zvali nas telefonom da vratimo novac": Zbrka u programu Moja prva plata

Novi magazin 22.02.2023
Redakciji N1 javilo se više studenata koji su se tokom decembra i januara zaposlili u poslednjem krugu programa "Moja prva plata" sa diplomom srednje škole. Njih iz Nacionalne služba za zapošljavanje (NSZ) sada pozivaju da - vrate primljenu platu jer… »
„Zvali nas telefonom da vratimo novac“: Zbrka u programu Moja prva plata

„Zvali nas telefonom da vratimo novac“: Zbrka u programu Moja prva plata

N1 Info 22.02.2023
Redakciji N1 javilo se više studenata koji su se tokom decembra i januara zaposlili u poslednjem krugu programa "Moja prva plata" sa diplomom srednje škole. Njih iz Nacionalne služba za zapošljavanje (NSZ) sada pozivaju da - vrate primljenu platu jer… »

Vesti dana »