Povezane vesti

Nesrećan sam što s mikijem manojlovićem nisam imao barem jednu scenu: Zvezda Južnog vetra hvali kolegu, a i sam je živa…

Nesrećan sam što s mikijem manojlovićem nisam imao barem jednu scenu: Zvezda Južnog vetra hvali kolegu, a i sam je živa…

Kurir 22.02.2023
U naše živote i na male ekrane vraćaju se Petar Maraš i Baća u nastavku serije "Južni vetar: Na granici". Publiku čeka šest narednih uzbudljivih vikenda na RTS i 12 epizoda, a već u prvoj prvoj pokušaj Crvenog da ubije Maraša i pad aviona. -… »
Svi su gledali samo u nju zbog lepote: Malo ko zna da je ona producent južnog vetra, a sestra joj je poznato TV lice!

Svi su gledali samo u nju zbog lepote: Malo ko zna da je ona producent južnog vetra, a sestra joj je poznato TV lice!

Kurir 22.02.2023
U naše živote i na male ekrane vraćaju se Petar Maraš i Baća u nastavku serije "Južni vetar: Na granici". Publiku čeka šest narednih uzbudljivih vikenda na RTS i 12 epizoda, a već u prvoj prvoj pokušaj Crvenog da ubije Maraša i pad aviona. Za… »
„Južni Vetar: Na granici“ stiže na male ekrane: „Kao kada igrate video igricu, i prelazite nivoe, tako je i u našoj…

„Južni Vetar: Na granici“ stiže na male ekrane: „Kao kada igrate video igricu, i prelazite nivoe, tako je i u našoj…

Danas 22.02.2023
Verovatno najuspešnija domaća filmska i televizijska franšiza poslednjih godina je svakako „Južni vetar“, a tome svedoči kako gledaost, tako i brojni domaći i strani glumci, željni da se pojave u novoj sezoni ovog projekta. Premijera nove… »

Vesti dana »