Povezane vesti

Odakle tebi pravo? Dušica brutalno spustila Anđelu uživo u emisiji

Odakle tebi pravo? Dušica brutalno spustila Anđelu uživo u emisiji

Alo 23.02.2023
Neprikladno se ponaša. Ljubavnica Anđela Đuričić i bivša supruga Ana Ćurčić našle su se oči u oči, a mlada Crnogorka je oštro napala Ćurčićevu i njen ljubavni odnos koji je imala sa Zvezdanom, što se Dušici Jakovljević nije ni malo… »
"Njena deca su plakala zbog nas" Anđela ne prestaje da šokira nevaspitanjem, ponovo se obrušila na Anu: Nije je oženio i…

"Njena deca su plakala zbog nas" Anđela ne prestaje da šokira nevaspitanjem, ponovo se obrušila na Anu: Nije je oženio i…

Alo 23.02.2023
Ne prestaje da se suprotstavlja ženi svog dečka. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditeljka Dušica Jakovljević pročitala je pitanje Anđeli Đuričić. -Čemu sinoćnje ponižavanje Ane za brak i vreme koje je ponela sa Zvezdanom. Moraš još… »
"Svaki prstić ima svoje ime" Anđela Đuričić na stubu srama zbog toga što ljubi Zvezdanova stopala, njen odgovor zapanjio…

"Svaki prstić ima svoje ime" Anđela Đuričić na stubu srama zbog toga što ljubi Zvezdanova stopala, njen odgovor zapanjio…

Alo 23.02.2023
Ne prestaje da iznenađuje. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditeljka Dušica Jakovljević pročitala je pitanje Anđeli Đuričić. -Da li misliš na Zvezdanovo srce kad upražnjavaš svoj fetiš? -Objasnila sam da volim sve na njemu, i ruke i… »
"To je monstruozno" Marija Kulić na stubu srama zbog toga što je uzela lekove bolesnom Zoli, narod osuo drvlje i kamenje po…

"To je monstruozno" Marija Kulić na stubu srama zbog toga što je uzela lekove bolesnom Zoli, narod osuo drvlje i kamenje po…

Alo 23.02.2023
Marija oduzela tablete Zoli kada je bio bolestan. Tokom emisije "Pitanja gledalaca" jedno od pitanja je bilo upućeno Mariji Kulić. - Otela si bolesnom čoveku vitamine. Bebica te je podržao i rekao da Zola treba da crkne. Kako bi ti osećala kada si… »
"Nije vas oženio, burmu niste dobili!" Anđela se brutalno obrušila na Anu, ponizila je i slomila na najgori mogući način…

"Nije vas oženio, burmu niste dobili!" Anđela se brutalno obrušila na Anu, ponizila je i slomila na najgori mogući način…

Alo 23.02.2023
Anđela urnisala Anu jer se meša u njenu vezu. Tokom emisije "Pitanja gledalaca" došlo je do obračuna između Anđele Đuričić i Ane Ćurčić. - Što se tiče ovoga, sama je rekla gospođica, pošto je Zvezdan nikad oženio. Ja sam rekla u… »
Burmu niste dobili Anđela počela da baca drvlje i kamenje na Anu, Marija Kulić žestoko osudila njeno arogantno ponašanje

Burmu niste dobili Anđela počela da baca drvlje i kamenje na Anu, Marija Kulić žestoko osudila njeno arogantno ponašanje

Alo 23.02.2023
Haos na samom početku. Tokom emisije "Pitanja gledalaca" Anđela Đuričić tražila je reč da odgovori Ani Ćurčić. - Što se tiče ovoga, sama je rekla gospođica, pošto je Zvezdan nikad oženio. Ja sam rekla u ponedeljak šta sam imala, rekla mi… »
Morao je da je zameri Zvezdan zamerio Anđeli drsko i arogantno ponašanje

Morao je da je zameri Zvezdan zamerio Anđeli drsko i arogantno ponašanje

Alo 23.02.2023
Drama u najavi. Nakon što je Anđela Đuričić žestoko odbrusila Ani Ćurčić u emisiji "Pitanja gledalaca", Zvezdan Slavnić zamerio joj je što budi gnev kod zadrugara. - Zašto želiš da navlačiš gnev? Zašto to radiš? - pitao je Zvezdan. -… »

Vesti dana »