Povezane vesti

Hrvatin počeo da priča o ubistvima Belivukove kriminalne grupe

Hrvatin počeo da priča o ubistvima Belivukove kriminalne grupe

Sandžak haber 23.02.2023
FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC BEOGRAD – Okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin u postupku protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, danas je počeo svoje slobodno izlaganje o krivičnim delima za koja se ova grupa potvrđenom optužnicom… »
Hrvatin počeo da priča o ubistvima Belivukove kriminalne grupe

Hrvatin počeo da priča o ubistvima Belivukove kriminalne grupe

IndeksOnline 23.02.2023
BEOGRAD – Okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin u postupku protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, danas je počeo svoje slobodno izlaganje o krivičnim delima za koja se ova grupa potvrđenom optužnicom tereti. Potvrđenom optužnicom… »
Suđenje klanu Belivuka i Miljkovića Hrvatin do sitnica objasnio zločin nad Veličkovićem - "Miljković je bio radostan jer…

Suđenje klanu Belivuka i Miljkovića Hrvatin do sitnica objasnio zločin nad Veličkovićem - "Miljković je bio radostan jer…

Alo 23.02.2023
Tokom prethodna dva ročišta održana ove nedelje, Lalić je takođe komentarisao foto dokumentaciju, a kada završi svoje izlaganje optuženi i branioci imaće priliku da mu postavljaju pitanja u vezi sa fotografijama. Suđenje kriminalnom klanu Veljka… »
Hrvatin na suđenju: U Belivukovoj ekipi sam bio radi kriminala, a ne navijanja

Hrvatin na suđenju: U Belivukovoj ekipi sam bio radi kriminala, a ne navijanja

N1 Info 23.02.2023
Na današnjem ročištu svoje svedočenje i slobodno izlaganje započeo je optuženi Bojan Hrvatin. On je dobio status okrivljenog saradnika jer je sa tužilaštvom sklopio sporazum o priznanju krivice i dobio 15 godina zatvora ukoliko bude govorio istinu… »
"Novi" svedok saradnik do detalja opisao otmicu goksija! Evo kako su ga namamili: Morao sam da se okrvim zbog poverenja!

"Novi" svedok saradnik do detalja opisao otmicu goksija! Evo kako su ga namamili: Morao sam da se okrvim zbog poverenja!

Mondo 23.02.2023
Bojan Hrvatin je prvi sklopio sporazum sa Tužilaštvom, a dobio je status svedoka-okrivljenog i robiju od 15 godina, danas na suđenju iznosi svoj iskaz. Bojan Hrvatin je prvi sklopio sporazum sa Tužilaštvom, a dobio je status svedoka-okrivljenog i… »
Danas nastavak suđenja Belivukovoj grupi

Danas nastavak suđenja Belivukovoj grupi

IndeksOnline 23.02.2023
BEOGRAD – U Specijalnom sudu u Beogradu danas treba da bude nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava, nošenje i držanje oružja… »
Danas nastavak suđenja belivukovoj grupi Na današnjem ročištu nastavak pregleda foto-dokumentacije MUP-a

Danas nastavak suđenja belivukovoj grupi Na današnjem ročištu nastavak pregleda foto-dokumentacije MUP-a

Alo 23.02.2023
Za ovu nedelju bila su zakazana četiri ročišta, a suđenje koje je održano u ponedeljak prekinuto je zbog neprimernog ponašanja advokata odbrane, zbog čega je sudija izrekla jednu opomenu i novčano kaznila jednu advokaticu. U Specijalnom sudu u… »

Vesti dana »