Povezane vesti

Streljala me je, a Baka Prase mi je slao poruke! Blogerka šokirala detaljima odnosa Bogdana i Anje - "Nisam izmislila"

Streljala me je, a Baka Prase mi je slao poruke! Blogerka šokirala detaljima odnosa Bogdana i Anje - "Nisam izmislila"

Mondo 23.02.2023
Zorana Jovanović u svom lajv uključenju progovorila je o odnosu Bake Praseta i njegove devojke Anje Bla. Zorana Jovanović u svom lajv uključenju progovorila je o odnosu Bake Praseta i njegove devojke Anje Bla. Jedna od najpopularnijih domaćih… »
"Streljala me je pogledom, Bogdan mi se izvinjavao": Zorannah otkrila šok detalje o Baki Prasetu i Anji Bla: "Slao mi je…

"Streljala me je pogledom, Bogdan mi se izvinjavao": Zorannah otkrila šok detalje o Baki Prasetu i Anji Bla: "Slao mi je…

Blic 23.02.2023
Modna blogerka Zorana Jovanović, poznatija kao Zorannah u svom lajvu žestoko je oplela po jutjuberu Baki Prasetu i njegovoj devojci Anji Bla. Naime, Jovanovićevu su pitali da prokomentariše svoj odnos sa Bogdanovom devojkom, što je blogerka… »
"Streljala me je pogledom, bilo je užasno" Zorannah otkrila šok detalje o Baki Prasetu i Anji Bla, njegov potez je bruka

"Streljala me je pogledom, bilo je užasno" Zorannah otkrila šok detalje o Baki Prasetu i Anji Bla, njegov potez je bruka

Kurir 23.02.2023
Zorana Jovanović Zorannah u svom lajvu žestoko je oplela po jutjuberu Baki Prasetu i njegovoj devojci Anji Bla. Jovanovićevu su pitali da prokomentariše svoj odnos sa Bogdanovom devojkom, što je blogerka iskoristila i otkrila neke nepoznate detalje… »

Vesti dana »