Povezane vesti

Rođendanski popust u Delez prodavnicama samo za korisnike „Moj MAXI“ aplikacija: U rođendanskoj nedelji aplikacija…

Rođendanski popust u Delez prodavnicama samo za korisnike „Moj MAXI“ aplikacija: U rođendanskoj nedelji aplikacija…

Nova 23.02.2023
„Moj MAXI“ aplikacija lojalnosti obeležava prvi rođendan i tim povodom narednih mesec dana, a sve do 22. marta, korisnicima donosi rođendanski set promocija za više od 50 artikala svake nedelje u svim Maxi, Mega Maxi, Tempo i Shop&Go prodavnicama… »
Rođendanski popusti u Delez prodavnicama samo za korisnike „Moj Maxi“ aplikacije

Rođendanski popusti u Delez prodavnicama samo za korisnike „Moj Maxi“ aplikacije

N1 Info 23.02.2023
U rođendanskoj nedelji aplikacija zabeležila i prvi milion preuzimanja. „Moj MAXI“ aplikacija lojalnosti obeležava prvi rođendan i tim povodom narednih mesec dana, a sve do 22. marta, korisnicima donosi rođendanski set promocija za više od 50… »
Rođendanski popusti u Delez prodavnicama samo za korisnike „Moj Maxi“ aplikacije

Rođendanski popusti u Delez prodavnicama samo za korisnike „Moj Maxi“ aplikacije

Nova ekonomija 23.02.2023
„Moj MAXI“ aplikacija lojalnosti obeležava prvi rođendan i tim povodom narednih mesec dana, a sve do 22. marta, korisnicima donosi rođendanski set promocija za više od 50 artikala svake nedelje u svim Maxi, Mega Maxi, Tempo i Shop&Go prodavnicama… »
Rođendanski popusti u delez prodavnicama samo za korisnike „Moj Maxi“ aplikacije

Rođendanski popusti u delez prodavnicama samo za korisnike „Moj Maxi“ aplikacije

Kurir 23.02.2023
U rođendanskoj nedelji aplikacija zabeležila i prvi milion preuzimanja. Beograd, 23. februar 2023 - „Moj MAXI“ aplikacija lojalnosti obeležava prvi rođendan i tim povodom narednih mesec dana, a sve do 22. marta, korisnicima donosi rođendanski set… »
Rođendanski popusti u Delez prodavnicama samo za korisnike "Moj Maxi" aplikacije

Rođendanski popusti u Delez prodavnicama samo za korisnike "Moj Maxi" aplikacije

Telegraf 23.02.2023
U rođendanskoj nedelji aplikacija zabeležila i prvi milion preuzimanja. "Moj MAXI" aplikacija lojalnosti obeležava prvi rođendan i tim povodom narednih mesec dana, a sve do 22. marta, korisnicima donosi rođendanski set promocija za više od 50… »

Vesti dana »