Povezane vesti
Tita ne bih dao ni za milione, ide do brda i uvek se vrati: Kako je Slavko Milović pripitomio vepra (video)
Kurir 23.02.2023
Slavko Milović iz gatačkog sela Avtovac ispunio je svoju najveću želju da pripitomi divlju svinju, a vepra Tita, sa kojim druguje duže od dve godine, a sad doveo i drugaricu Jorgovanku. Tito je dobio ime jer voli da bude u centru pažnje i da se vodi… »
Slavko pripitomio divlju svinju i dao joj ime Tito: Ne odvaja se od nje, sad joj doveo i drugaricu
Telegraf 23.02.2023
"Tito je legenda, ide do brda i po polju, šeta i uvek se na moj zvižduk vrati. Ne bi ga prodao nema te sile niti para, da mi neko da milione", kaže Slavko. Slavko Milović iz gatačkog sela Avtovac ispunio je svoju najveću želju da pripitomi divlju svinju… »
Vesti dana »
Oblačno sa kišom i snegom u planinskim predelima – promenljivo vreme širom Srbije
Glas Zaječara pre 2 satajoš 25 povezanih
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 1 satjoš 5 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 5 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: „Od 200 aktivnih predmeta ima i onih od kojih ova vlast naročito strepi“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Modžtaba odbio predlog za prekid vatre sa Amerikom i Izraelom! "Kada padnu na kolena, može!"
Kurir pre 7 minutajoš 21 povezana


