Povezane vesti

Ana možda neće doživeti koncert koji najavljuje: Kaleuša otkrila šta se dešava s Nikolićevom

Ana možda neće doživeti koncert koji najavljuje: Kaleuša otkrila šta se dešava s Nikolićevom

Svet & Skandal 23.02.2023
Sukob Ane Nikolić i Jelene Karleuše doživeo kulminaciju Ana Nikolić već neko vreme koristi svaku priliku kako bi prozvala Jelenu Karleušu, koja joj je nekad bila prijateljica. I dok se JK trudila da bude što blaža dok je odgovarala na Nikolićkine… »
"Plašim se najgoreg, možda neće dočekati koncert" Karleuša u stilu proročice brutalno ponizila Nikolićevu za sva vremena

"Plašim se najgoreg, možda neće dočekati koncert" Karleuša u stilu proročice brutalno ponizila Nikolićevu za sva vremena

Kurir 23.02.2023
Ana Nikolić ne prestaje sa niskim udarcima upućenim ka njenoj nekadašnjoj prijateljici Jeleni Karleuši, na šta ovog puta mala od skandala nije ostala imuna, te se ubrzo oglasila na društvenim mrežama. Iako je nakon žestoke polemike delovalo da su… »
„Karleuša je za mene nekvalifikovana radnica“: Ana Nikolić oplela po JK, ali i po Milici Pavlović

„Karleuša je za mene nekvalifikovana radnica“: Ana Nikolić oplela po JK, ali i po Milici Pavlović

Nova 23.02.2023
Ana Nikolić se ponovo sukobila sa koleginicom. Ana Nikolić je prošle godine bila u centru skandala, kada se javno svađala sa Milicom Pavlović oko pesme provereno. Tada su se mnogi pevači sa javne scene umešali u ovaj sukob, a jedna od njih je bila… »
"Karleuša je za mene nekvalifikovana radnica, a ponajmanje umetnik" Ana Nikolić nikad gore ponizila JK, u sve umešala i…

"Karleuša je za mene nekvalifikovana radnica, a ponajmanje umetnik" Ana Nikolić nikad gore ponizila JK, u sve umešala i…

Kurir 23.02.2023
Ana Nikolić ponovo je žestoko oplela po svojoj nekada dobroj drugarici i koleginici Jeleni Karleuši. Iako je nakon prošlogodišnje žestoke polemike između njih delovalo da su se strasti malo smirile, izgleda da Ana ipak nije zaboravila i prešla… »
"Karleuša je nekvalifikovani estradni privrednik" - Ana Nikolić urnisala jk, pa prešla na Pavlovićevu! Haos u najavi!

"Karleuša je nekvalifikovani estradni privrednik" - Ana Nikolić urnisala jk, pa prešla na Pavlovićevu! Haos u najavi!

Mondo 23.02.2023
Ana Nikolić još jednom je žestoko oplela po koleginici i nekadašnjoj prijateljici Jeleni Karleuši. Ana Nikolić još jednom je žestoko oplela po koleginici i nekadašnjoj prijateljici Jeleni Karleuši. Jelena Karleuša i Ana Nikolić neko vreme su… »

Vesti dana »