Povezane vesti
Jirgen Klinsman kandidat za selektora Južne Koreje
Sportski žurnal 23.02.2023
Klinsman (58) je vodio selekcije Nemačke i SAD-a, a bio je trener Bajerna i Herte. On je bez angažmana od od februara 2020. godine. Nemački trener Jirgen Klinsman najozbiljniji je kandidat za novog selektora fudbalske reprezentacije Južne Koreje, prenosi… »
Klinsman kandidat za selektora reprezentacije Južne Koreje
Sport klub 23.02.2023
Podeli : Nemački trener Jirgen Klinsman najozbiljniji je kandidat za novog selektora fudbalske reprezentacije Južne Koreje, prenosi "Kiker". Nemački mediji tvrde da su u toku pregovori između Klinsmana i predstavnika Fudbalskog saveza Južne Koreje… »
Klinsman se vraća - Nemac postaje selektor azijske velesile!
Sportske.net 23.02.2023
Proslavljeni nemački fudbaler i trener Jirgen Klinsman bez posle je od 2020. godine kada se rastao sa berlinskom Hertom, ali bi to uskoro moglo da se promeni. Ugledni "Kiker" javlja da je Klinsman blizu dogovora sa Fudbalskim savezom Južne Koreje i… »
Vesti dana »
MOL dobio odobrenje OFAC-a za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
Biznis.rs pre 3 satajoš 22 povezane
Drama za infarkt: Trojka uz sirenu pa rat u produžetku – Barać slomio Alimpijevića!
Hot sport pre 2 satajoš 28 povezanih
Visoki iranski zvaničnik: Ajatolahu Modžtabi Hamneiju teško povređena noga u napadu u februaru
Euronews pre 2 satajoš 56 povezanih





