Povezane vesti

Zvezdan Slavnić pred svima otkrio da li mu je Anđela lizala prste: Ana i Zorica se zgrozile, muk u "Beloj kući"

Zvezdan Slavnić pred svima otkrio da li mu je Anđela lizala prste: Ana i Zorica se zgrozile, muk u "Beloj kući"

Blic 23.02.2023
Buran odnos Anđele Đuričić i Zvezdana Slavnića iz dana u dan privlači pažnju javnosti. Ona je u više navrata ljubila zvezdanova stopala i prste, sada je za crnim stolom progovorila o tome, a Zorica Marković i Ana Ćurčić su ostale u šoku. - Da… »
Anđela Đuričić priznala da li je lizala Zvezdanova stopala! Ana i Zorica se zgrozile, Matora je podržala (video)

Anđela Đuričić priznala da li je lizala Zvezdanova stopala! Ana i Zorica se zgrozile, Matora je podržala (video)

Kurir 23.02.2023
Anđela Đuričić otkrila je u emisiji "Pitanja gledalaca" da li je lizala Zvezdanova stopala a pojedini zadrugari imali su komentar na ovu temu. - Da li misliš na Zvezdanovo srce kad upražnjavaš svoj fetiš? - glasilo je pitanje. - Objasnila sam da… »
Zvezdan Slavnić besneo na anđelu zbog fetiša na stopala! Prekoreo je kao nikada do sad, ona se pravdala (video)

Zvezdan Slavnić besneo na anđelu zbog fetiša na stopala! Prekoreo je kao nikada do sad, ona se pravdala (video)

Kurir 23.02.2023
Zvezdan Slavnić pobesneo je nakon izlaganja njegove devojke Anđele Đuričić za crnim stolom pa je iskoristio priliku da joj to žestoko zameri. - Danas nisi bila dobra - počeo je Zvezdan. - Hoću, jako, kao što sam bila prethodnih dana. Biću jako… »
"Meni se gade stopala": Anđela sve zgrozila kada ljubila Zvezdanu noge, a sad nastavila da se ponižava

"Meni se gade stopala": Anđela sve zgrozila kada ljubila Zvezdanu noge, a sad nastavila da se ponižava

Blic 23.02.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić razgovarali su u pabu, a on je svojoj ljubavnici zamerao što je pred ostalim cimerima pričala o njegovim stopalima. - Danas nisi bila dobra - počeo je Zvezdan. - Hoću, jako, kao što sam bila prethodnih dana… »

Vesti dana »