Povezane vesti

Kampaco pričao Argentincima o Zvezdi: ''Srećan sam tamo''

Kampaco pričao Argentincima o Zvezdi: ''Srećan sam tamo''

Sportske.net 23.02.2023
Preneli smo već da se plejmejker Crvene zvezde Fakundo Kampaco priključio reprezentaciji Argentine koju očekuju dve poslednje utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Ukoliko Argentina ostvari pobedu (protiv Kanađana noćas ili u nedelju… »
Gudurić sjajnom partijom stavio tačku na seriju Partizana!

Gudurić sjajnom partijom stavio tačku na seriju Partizana!

Sport klub 23.02.2023
Podeli : Košarkaši Partizana poraženi su u četvrtak u od Fenerbahčea rezultatom 97:94 u utakmici 25. kola Evrolige. Utakmicu je u korist turskog tima „prelomio“ srpski reprezentativac Marko Gudurić fantastičnom partijom i odlučujućim poenima… »
Fenerbahče nadigrao Partizan u punoj Areni

Fenerbahče nadigrao Partizan u punoj Areni

Euronews 23.02.2023
Imali su košarkaši Partizana nakon neuspeha fudbalkog kluba priliku da obraduju svoje navijače, ali ipak nisu uspeli. Fenerbahče je danas motivisan istrčao na teren, a kada je bilo gusto, utakmicu u svoje ruke preuzeo je Marko Gudurić i na kraju bio… »
Foto ubod: Zagrljaj kumova pred utakmicu, dvoboj Obradovića i Itudisa! (foto)

Foto ubod: Zagrljaj kumova pred utakmicu, dvoboj Obradovića i Itudisa! (foto)

Hot sport 23.02.2023
Težak izazov za crno-bele! U okviru 25. kola najkvalitetnijeg košarkaškog takmičenja na Starom kontinentu Partizan je u Štark Areni dočekao ekipu Fenerbahčea. Utakmica u srpskoj prestonici počela je uterminu od 21 čas, a ulaznice za meč su… »
Faku vodi Priđonijev sastav protiv jakog rivala (SK1 01.30)

Faku vodi Priđonijev sastav protiv jakog rivala (SK1 01.30)

Sport klub 23.02.2023
Podeli : U noći između četvrtka i petka na programu je derbi druge faze kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u košarci kada su Južna i Severna Amerika u pitanju. U Mar del Plati Argentina će dočekati neporaženu Kanadu, a u sastavu domaćina naći… »
Kampaco pričao argentincima o zvezdi: Veoma sam srećan tamo, došao sam da doprinesem klubu

Kampaco pričao argentincima o zvezdi: Veoma sam srećan tamo, došao sam da doprinesem klubu

Večernje novosti 23.02.2023
ARGENTINSKI košarkaš Fakundo Kampaco još uvek ne može da igra u Evroligi za Crvenu zvezdu, pa mu je klub izašao u susret i pustio ga da nastupa za nacionalni tim, ne bi li mu pomogao da se plasira na Svetsko prvenstvo u Japanu, Filipinima i… »
Kampaco govorio argentincima o zvezdi: „Došao sam tamo zbog Vildoze, veoma sam srećan“

Kampaco govorio argentincima o zvezdi: „Došao sam tamo zbog Vildoze, veoma sam srećan“

Hot sport 23.02.2023
On je zajedno sa reprezentacijom Kao što je ranije bilo najavljeno, Fakundo Kampaco se priključio nacionalnom timu Argentine sa kojim će pokušati da obezbedi plasman na Mundobasket. Ukoliko „gaučosi“ ostvare makar jernu pobedu ili protiv Kanade… »
Kampaco igra pre Zvezde, već noćas, uz direktan TV prenos!

Kampaco igra pre Zvezde, već noćas, uz direktan TV prenos!

Sportske.net 23.02.2023
S obzirom da zbog suspenzije ne može da pomogne ekipi Crcvene zvezde sutra protiv Albe, Fakundo Kampaco nije imao prepreka da se priključi reprezentaciji Argentine u nastavku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Posle osvojenog Kupa Radivoja Koraća sa… »

Vesti dana »