Povezane vesti

Bivšem igraču Partizana otimaju stan - "nisam siledžija kao oni"! Napali mu suprugu, izbacili nameštaj i uzeli novac!

Bivšem igraču Partizana otimaju stan - "nisam siledžija kao oni"! Napali mu suprugu, izbacili nameštaj i uzeli novac!

Mondo 23.02.2023
Prava drama u kojoj se našao Branislav Jovanović, godinu dana nakon kupovine stana. Prava drama u kojoj se našao Branislav Jovanović, godinu dana nakon kupovine stana. Nekadašnji vezni fudbaler Partizana Branislav Jovanović (37) prolazi kroz pravu… »
Kapitenu RFK Novi Sad obili stan, maltretirali mu porodicu i pokrali stvari

Kapitenu RFK Novi Sad obili stan, maltretirali mu porodicu i pokrali stvari

Radio 021 23.02.2023
Kapiten RFK Novi Sad Branislav Jovanović na meti je napada, a poslednji je bio pre dva dana kada su mu obili stan u Beogradu, maltretirali njegovu porodicu i pokrali ih. RFK Novi Sad se oglasio tim povodom i naveo da oseća dužnost da stane iza svog… »
Poznatom fudbaleru obili stan: Bivši igrač Partizana strahuje za život od kada je kupio stan na Vračaru: "Iznosili su moje…

Poznatom fudbaleru obili stan: Bivši igrač Partizana strahuje za život od kada je kupio stan na Vračaru: "Iznosili su moje…

Blic 23.02.2023
Bivši fudbaler "Partizana", Branislav Jovanović, proživljava već nekoliko dana pravu dramu nakon što je kupio stan na Vračaru u koji, je nakon što je u njega uneo stvari, upalo nekoliko muškaraca koji su počeli da iz njega iznose stvari sa… »
Poznatom fudbaleru obili stan: Bivši igrač Partizana strahuje za život od kada je kupio stan na Vračaru: "Iznosili su moje…

Poznatom fudbaleru obili stan: Bivši igrač Partizana strahuje za život od kada je kupio stan na Vračaru: "Iznosili su moje…

Blic 23.02.2023
Bivši fudbaler "Partizana", Branislav Jovanović, proživljava već nekoliko dana pravu dramu nakon što je kupio stan na Vračaru u koji, je nakon što je u njega uneo stvari, upalo nekoliko muškaraca koji su počeli da iz njega iznose stvari sa… »

Vesti dana »