Povezane vesti

Vređao me je da sam grbava, a onda doveo ljubavnicu da živi s nama: Ispovest učesnice Zadruge - "Htela sam da uzmem nož"

Vređao me je da sam grbava, a onda doveo ljubavnicu da živi s nama: Ispovest učesnice Zadruge - "Htela sam da uzmem nož"

Mondo 24.02.2023
Divna Milanović, poznatija kao Divna DNK, otkrila u emisiji kako je izgledalo upoznavanje sa ljubavnicom njenog muža Marka. Divna Milanović, poznatija kao Divna DNK, otkrila u emisiji kako je izgledalo upoznavanje sa ljubavnicom njenog muža Marka… »
"Marko je s ljubavnicom živeo na spratu, ja u prizemlju" Potresna ispovest Divne DNK: Vređao me je da sam grbava i lakog…

"Marko je s ljubavnicom živeo na spratu, ja u prizemlju" Potresna ispovest Divne DNK: Vređao me je da sam grbava i lakog…

Kurir 24.02.2023
U Šimanovicima adruga" nastao je muk kada je Divna Milanović DNK ispričala kako je njen muž Marko Kocić DNK doveo ljubavnicu u njihovu kuću i da je ona živela u prizemlju, dok je Marko sa ljubavnicom boravio na spratu porodične kuće. - Marko se… »
"Marko je sa ljubavnicom živeo na spratu, a ja u prizemlju": Potresna ispovest Divne DNK o preljubi muža: "Vređao me je da…

"Marko je sa ljubavnicom živeo na spratu, a ja u prizemlju": Potresna ispovest Divne DNK o preljubi muža: "Vređao me je da…

Blic 24.02.2023
U rijalitiju "Zadruga" nastao je muk kada je Divna DNK ispričala kako je njen muž Marko DNK doveo ljubavnicu u njihovu kuću i da je ona živela u prizemlju, dok je Marko sa ljubavnicom boravio na spratu porodične kuće. - Marko se sa ljubavnicom… »

Vesti dana »