Povezane vesti
„Formiranje Saveta je pokušaj da se Vojska Srbije stavi pod kontrolu SNS“
N1 Info 24.02.2023
Bivši načelnik Vojno-bezbednosne agencije (VBA) Momir Stojanović ocenio je da Savet za upravljanje ljudskim resursima, koji je formiralo Ministarstvo odbrane, a čiji je cilj da razmatra školovanje, unapređenja i razrešenja u Vojsci Srbije… »
Momir Stojanović:Savet za upravljanje ljudskim resursima pokušaj da se vojska stavi pod kontrolu SNS
Beta 24.02.2023
Bivši načelnik Vojno-bezbednosne agencije (VBA) Momir Stojanović ocenio je danas da Savet za upravljanje ljudskim resursima, koji je formiralo Ministarstvo odbrane čiji je cilj da razmatra školovanje, unapređenja i razrešenja u Vojsci Srbije… »
Momir Stojanović:Savet za upravljanje ljudskim resursima pokušaj da se vojska stavi pod kontrolu SNS
Radio sto plus 24.02.2023
“Prvi put u organizacijsko-formacijskoj strukturi koju vojska ima, formira se neki fantomski savet Ministarstva odbrane. Grubim kršenjem Zakona o odbrani i Zakona o Vojsci Srbije, kadrovanje je izmešteno iz struke i prebačeno na zakonom… »
Vesti dana »

U Beogradu protest "Nismo vaše mete", blokade i odavanje pošte u više gradova; Student u Nišu uhapšen, pušten, pa ponovo uhapšen
RTV pre 57 minutajoš 62 povezane

Blagojević zadovoljan atmosferom, poželeo i gostovanje u Moskvi
Sport klub pre 33 minutajoš 28 povezanih

MUP o incidentima u Nišu: Policija postupala dosad prema 11 osoba
Novi magazin pre 2 satajoš 22 povezane

Tramp: Nisam Putinu dao rok za prekid vatre; Ukrajinska obaveštajna služba pronalazi buduće agente među studentima
RTS pre 1 satjoš 18 povezanih