Povezane vesti

Majci ane Ćurčić pozlilo nakon ćerkine ispovesti: Otkrila sve detalje Zvezdanovog zverstva: "Tukao ju je pendrekom i…

Majci ane Ćurčić pozlilo nakon ćerkine ispovesti: Otkrila sve detalje Zvezdanovog zverstva: "Tukao ju je pendrekom i…

Kurir 24.02.2023
Ana Ćurčić je otkrila da je trpela psiho-fizičko nasilje od strane bivšeg nevenčanog supruga Zvezdana Slavnića sa kojim je provela 15 godina. Tim povodom se oglasila njena majku Mila koja je progovorila o svemu što je njena ćerka preživela, kao… »
"Zbog ljubavnice iz kladionice me je krvnički tukao": Ana Ćurčić tvrdi da su ove žene slale Zvezdanu pare: "Hteo je da…

"Zbog ljubavnice iz kladionice me je krvnički tukao": Ana Ćurčić tvrdi da su ove žene slale Zvezdanu pare: "Hteo je da…

Blic 24.02.2023
Ana Ćurčić počela je sve više da otkriva detalje iz veze sa nevenčanim mužem Zvezdanom Slavnićem, pa je tako u jednom svom izlaganju ispričala i kako ju je Slavnić varao sa radnicom kladionice. - On je sa tobom bio intiman nakon odnosa sa drugom… »
"Zbog ljubavnice iz kladionice me je krvnički tukao" Ana Ćurčić otkrila da su Zvezdanu žene slale pare zbog kocke

"Zbog ljubavnice iz kladionice me je krvnički tukao" Ana Ćurčić otkrila da su Zvezdanu žene slale pare zbog kocke

Kurir 24.02.2023
Ana Ćurčić nakon šokantnog priznanja o zlostavljanju koje je doživela od Zvezdana, sada je otkrila kako je i na koji način saznala za njegove prevare. - On je sa tobom bio intiman nakon se*sa? - upitala je Zorica. - Da. Pošto je živeo sa nama… »
"Prvi put pričam bez straha" Ana priznala da je posle 15 godina skupila hrabrost da sve saspe Zvezdanu u lice! (video)

"Prvi put pričam bez straha" Ana priznala da je posle 15 godina skupila hrabrost da sve saspe Zvezdanu u lice! (video)

Kurir 24.02.2023
Ana Ćurčić progovorila je o nasilju koji je trpela tokom 15-godišnje veze sa Zvezdanom Slavmićem i javno je rekla da ju je bivši robijaš tukao, maltretirao joj decu i da je zbog njega i kocke ostala bez krova na glavom. Ona je sa Zoricom… »
"Svoje dete je video 20 puta u životu": Ana Ćurčić nastavlja da raskrinkava Zvezdana, otkrila jezive detalje iz života sa…

"Svoje dete je video 20 puta u životu": Ana Ćurčić nastavlja da raskrinkava Zvezdana, otkrila jezive detalje iz života sa…

Blic 24.02.2023
Ana Ćurčić odlučila je da potpuno raskrinka njenog bivšeg nevenčanog supruga Zvezdana Slavnića, te je otkrila šok detalje iz odnosa sa njim. Ona je priznala da ju je Zvezdan godinam fizički i psihički maltretirao, ali i da je potrošio njeno… »
"Ja sam jedna uništena žena" Ana otvara dušu o torturi koju je trpela od Zvezdana: Uzeo je pare ispod JASTUKA i sve…

"Ja sam jedna uništena žena" Ana otvara dušu o torturi koju je trpela od Zvezdana: Uzeo je pare ispod JASTUKA i sve…

Kurir 24.02.2023
'UZEO MI JE PARE OD STANA ISPOD JASTUKA I PROKOCKAO!'. Ana Ćurčić je odličila da potpuno razotkrije Zvezdana Slavnića, njenog nevenčanog supruga, s kojim je provela 15 godina, i da ispriča kroz kakav je pakao od života prošla i šta je sve… »

Vesti dana »