Povezane vesti

Iz sveg glasa sam vrištao i molio bilju da ne umre! Žena Ace Pejovića bila na ivici smrti - "Leži, a rezovi na glavi..."

Iz sveg glasa sam vrištao i molio bilju da ne umre! Žena Ace Pejovića bila na ivici smrti - "Leži, a rezovi na glavi..."

Mondo 24.02.2023
Aco Pejović o zdravstvenoj drami supruge Biljane i teškoj operaciji koju je preživela. Aco Pejović o zdravstvenoj drami supruge Biljane i teškoj operaciji koju je preživela Pevač Aco Pejović godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa… »
Nova borba za Biljanin život: Aco Pejović neće moći dalje bez svoje supruge

Nova borba za Biljanin život: Aco Pejović neće moći dalje bez svoje supruge

Svet & Skandal 24.02.2023
Supruga Aca Pejovića pevaču je sve na svetu Pevač Aco Pejović godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke. Međutim, u njihovim životima nije bilo sve idilično, jer je ona preživela pravu agoniju pre nekoliko godina… »
"Vrištao sam iz sveg glasa i molio je da ne umre": Supruga Aca Pejovića bila na ivici smrti

"Vrištao sam iz sveg glasa i molio je da ne umre": Supruga Aca Pejovića bila na ivici smrti

Večernje novosti 24.02.2023
PEVAČ Aco Pejović godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke. Međutim, u njihovim životima nije bilo sve idilično, jer je ona preživela pravu agoniju pre nekoliko godina, kada joj je zdravlje u jednom danu bilo… »
"Vrištao sam iz sveg glasa i molio je da ne umre": Aco Pejović prošao kroz agoniju, njegova supruga bila na ivici smrti

"Vrištao sam iz sveg glasa i molio je da ne umre": Aco Pejović prošao kroz agoniju, njegova supruga bila na ivici smrti

Blic 24.02.2023
Pevač Aco Pejović godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke. Međutim, u njihovim životima nije bilo sve idilično, jer je ona preživela pravu agoniju pre nekoliko godina, kada joj je zdravlje u jednom danu bilo… »

Vesti dana »