Povezane vesti

Fest otvara film Fransoa Ozona

Fest otvara film Fransoa Ozona

Politika 24.02.2023
Večeras će svečano biti otvoren 51. Fest, ali kako stoji na sajtu ove manifestacije, rasprodate su ulaznice za otvaranje i međunarodnu premijeru filma Fransoa Ozona „Zločin je moj” u MTS dvorani. Pored premijere ovog filma, večeras biće… »
Počeo još jedan FEST, priznanja Zafranoviću i Denu Tani

Počeo još jedan FEST, priznanja Zafranoviću i Denu Tani

N1 Info 24.02.2023
U MTS dvorani u Beogradu svečano je počeo 51. Fest, a na otvaranju su uručene počasne nagrade “Beogradski pobednik” reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Denu Tani. Ovogodišnji slogan je „Strast života“, inspirisan Felinijevim filmom… »
Počeo 51. Fest: Za reditelja i producenta Beogradski pobednik, a oni su sve oduševili na crvenom tepihu (foto)

Počeo 51. Fest: Za reditelja i producenta Beogradski pobednik, a oni su sve oduševili na crvenom tepihu (foto)

Kurir 24.02.2023
. Projekcijom nove krimi-drame "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona večeras se otvara 51. Fest. Najznačajniji domaći filmski festival ove godine donosi više od stotinu ostvarenja iz gotovo 40 zemalja. Filmovi će se prikazivati na šest… »
Dan tana ima tri pasoša i tri godine rođenja: Čuveni producent otkrio šta mu najviše smeta kada čuje u Beogradu!

Dan tana ima tri pasoša i tri godine rođenja: Čuveni producent otkrio šta mu najviše smeta kada čuje u Beogradu!

Kurir 24.02.2023
Međunarodni filmski festival 51. Fest otvoren je večeras u Beogradu dodelom nagrade Beogradski pobednik reditelju Lordanu Zafranoviću i srpsko-američkom producentu Dobrivoju Tanasijeviću - Denu Tani. Program je vodila glumica Hristina Popović, a… »
Otvoren 51. Fest u Beogradu

Otvoren 51. Fest u Beogradu

Dnevnik 24.02.2023
BEOGRAD: Međunarodni filmski festival Fest otvoren je večeras projekcijom ostvarenja "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona, u Mts Dvorani u Beogradu. Prestižna nagrada „Beogradski pobednik“ za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na… »
Počinje 51. FEST, "Zločin je moj" otvara festival

Počinje 51. FEST, "Zločin je moj" otvara festival

Dnevnik 24.02.2023
BEOGRAD: Međunarodni filmski festival FEST u svom 51. izdanju i pod simboličnim sloganom "Strast života", biće otvoren večeras u beogradskoj Mts Dvorani, dodelom prestižne nagrade “Beogradski pobednik” reditelju Lordanu Zafranoviću i čuvenom… »
Večeras počinje 51. Fest: Uručenje "Beogradskog pobednika" Zafranoviću i Den Tani na otvaranju

Večeras počinje 51. Fest: Uručenje "Beogradskog pobednika" Zafranoviću i Den Tani na otvaranju

Večernje novosti 24.02.2023
URUČENjEM nagrada "Beogradski pobednik" za životno delo Lordanu Zafranoviću i Den Tani, a potom svetskom premijerom filma Fransoa Ozona "Zločin je moj", večeras u 19.30, u MTS dvorani, svečano će biti otvoren 51. Fest. Barbara Sukova u filmu… »
Sve je spremno za početak 51. Festa: Više od 100 premijera, a tri domaća ostvarenja brane čast srpskog filma! Podržite…

Sve je spremno za početak 51. Festa: Više od 100 premijera, a tri domaća ostvarenja brane čast srpskog filma! Podržite…

Kurir 24.02.2023
Međunarodni filmski festival 51, Fest počinje večeras i traje do 5. marta u Beogradu, pod sloganom "Strast života", a publika će imati priliku da pogleda 113 filmova iz 39 zemalja, od čega 107 premijerno, u okviru devet programskih celina, najavili… »
Filmovi sa Festa u novosadskom bioskopu Arena

Filmovi sa Festa u novosadskom bioskopu Arena

Dnevnik 24.02.2023
„Strast života” stajalo je na plakatu Festa iza Jelene Galetin u Areni sinepleks, u Novom Sadu, dok je najavljivala program ove vrhunske filmske manifestacije koja osim u Beogradu, deo programa prikazuje i ovde. Novosadska publika neće biti u… »
Večeras počinje 51.: Fest: Pozivamo čitaoce "Blica" da pišu svoje utiske o filmovima

Večeras počinje 51.: Fest: Pozivamo čitaoce "Blica" da pišu svoje utiske o filmovima

Blic 24.02.2023
FEST je nezaobilazna tačka u kulturnom životu Beograda na kome prikazuje sve ono najvrednije iz svetske i domaće kinematografije, a ovogodišnja prestižna filmska manifestacija biće održana od 24. februara do 5. marta. Da publika sa nestrpljenjem… »
FEST 2023: Kompletan program i vodič kroz filmove

FEST 2023: Kompletan program i vodič kroz filmove

Danas 24.02.2023
Pod simboličnim naslovom „Strast života“, i međunarodnom premijerom krimi drame „Zločin je moj“ slavnog francuskog autora Fransoa Ozona, u mts Dvorani, danas, 24. februara u 19.30, svečano će biti otvoren 51. beogradski Međunarodni filmski… »
Počinje 51. FEST, Lordan Zafranović i Den Tana zvezde otvaranja

Počinje 51. FEST, Lordan Zafranović i Den Tana zvezde otvaranja

N1 Info 24.02.2023
Beogradski međunarodni filmski festival Fest svečano počinje večeras u MTS dvorani u Beogradu, a na otvaranju će biti uručene počasne nagrade “Beogradski pobednik” reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Den Tani. Do 5. marta na festivalu… »

Vesti dana »

Kek: "Nisam očekivao da ćemo proći"

Kek: "Nisam očekivao da ćemo proći"

B92 pre 43 minutajoš 27 povezanih
"Orlovi" dolaze kući: Evo kada fudbaleri Srbije stižu u Beograd

"Orlovi" dolaze kući: Evo kada fudbaleri Srbije stižu u Beograd

Večernje novosti pre 25 minutajoš 28 povezanih
Vučić i Kurti se danas sastaju u Briselu

Vučić i Kurti se danas sastaju u Briselu

Bujanovačke pre 30 minutajoš 23 povezane
Pyongyang 'lansirao balističku raketu' prema moru

Pyongyang 'lansirao balističku raketu' prema moru

Slobodna Evropa pre 49 minutajoš 15 povezanih