Povezane vesti

Dodelom Beogradskog pobednika počeo FEST

Dodelom Beogradskog pobednika počeo FEST

Radio 021 24.02.2023
Reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću (Denu Tani) uručene su večeras nagrade Beogradski pobednik za poseban doprinos filmskoj umetnosti, na svečanom otvaranju FEST-a. Nakon dodele priznanja i svečanog otvaranja, emitovani… »
Otvoren 51. Fest u beogradskoj Mts Dvorani

Otvoren 51. Fest u beogradskoj Mts Dvorani

Insajder 24.02.2023
Međunarodni filmski festival Fest otvoren je večeras projekcijom ostvarenja "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona, u Mts Dvorani u Beogradu. Prestižna nagrada „Beogradski pobednik“ za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na 51… »
Otvoren 51. Fest projekcijom ostvarenja "Zločin je moj"

Otvoren 51. Fest projekcijom ostvarenja "Zločin je moj"

Telegraf 24.02.2023
Priča o najranijim danima sada legendarnog restorana u Los Anđelesu, čiji je vlasnik imao skromno poreklo i nikada nije izgubio dodir sa svojom ljudskošću. Međunarodni filmski festival Fest otvoren je večeras projekcijom ostvarenja "Zločin je… »
Vodič kroz 51. FEST, šta nas sve očekuje: U programu 113 filmova iz 39 zemalja

Vodič kroz 51. FEST, šta nas sve očekuje: U programu 113 filmova iz 39 zemalja

Telegraf 24.02.2023
Da li ćete ići na FEST i da li ste zadovoljni programom? Međunarodni filmski festival FEST u svom 51. izdanju i pod simboličnim sloganom "Strast života", biće otvoren večeras, u petak 24. februara u beogradskoj Mts Dvorani, dodelom prestižne… »
Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Danas 24.02.2023
Međunarodnom premijerom krimi drame Zločin je moj francuskog autora Fransoa Ozona, 24. februara svečano će biti otvoren 51. Međunarodni filmski festival (FEST) u Beogradu. Pod simboličnim naslovom Strast života, na festivalu će do 5. marta širom… »
Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Radio 021 24.02.2023
Od 24. februara do 5. marta biće prikazano oko 100 premijera. FEST Međunarodnom premijerom krimi drame Zločin je moj francuskog autora Fransoa Ozona, 24. februara svečano će biti otvoren 51. Međunarodni filmski festival (FEST) u Beogradu. Pod… »
Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Južne vesti 24.02.2023
FEST Međunarodnom premijerom krimi drame Zločin je moj francuskog autora Fransoa Ozona, 24. februara svečano će biti otvoren 51. Međunarodni filmski festival (FEST) u Beogradu. Pod simboličnim naslovom Strast života, na festivalu će do 5. marta… »
Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

Film i Srbija: Počinje 51. izdanje FEST-a u Beogradu

BBC News 24.02.2023
Od 24. februara do 5. marta biće prikazano oko 100 premijera. Međunarodnom premijerom krimi drame Zločin je moj francuskog autora Fransoa Ozona, 24. februara svečano će biti otvoren 51. Međunarodni filmski festival (FEST) u Beogradu. Pod… »
FEST – pred nama je tačno deset dana „Strasti života"

FEST – pred nama je tačno deset dana „Strasti života"

RTS 24.02.2023
Karte su rasprodate za međunarodnu premijeru nove krimi-drame „Zločin je moj“, francuskog reditelja Fransoa Ozona, koja večeras otvara 51. FEST. Najznačajniji domaći filmski festival ove godine donosi više od stotinu ostvarenja iz gotovo 40… »

Vesti dana »