Povezane vesti

Linta: Sramne, ali očekivane odluke o zabrani koncerta srpskih pevača

Linta: Sramne, ali očekivane odluke o zabrani koncerta srpskih pevača

RTV 24.02.2023
BEOGRAD - Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta ocenio je da sramne, ali očekivane odluke gradonačelnika Pule i Osijeka o zabrani koncerta srpskih pevača narodne muzike potvrđuju da je Hrvatska država mržnje i netrpeljivosti prema Srbima i… »
Građani Pule o gradonačelniku koji je zabranio koncert Kebe i Bekute: Ko je on da odluči šta će neko slušati? Mogu da…

Građani Pule o gradonačelniku koji je zabranio koncert Kebe i Bekute: Ko je on da odluči šta će neko slušati? Mogu da…

Nova 24.02.2023
Građani Pule oštro kritikuju i osuđuju postupak gradonačelnika Filipa Zorčića, zbog zabrane koncerta narodne muzike, koji je u tom gradu trebalo da bude održan 25. marta. Na koncertu u organizaciji projekta Hiljadarka u pulskoj dvorani je trebalo… »
Cajke razdora u Hrvatskoj, zabrane i objašnjenja

Cajke razdora u Hrvatskoj, zabrane i objašnjenja

RTS 24.02.2023
Gradonačelnik Pule Filip Zoričić zabranio je koncert na kojem su najavljeni nastupi Duška Kuliša, Dragana Kojića Kebe, Ane Bekute i Zorane Mićanović. Mislim da taj muzički izraz ne pripada našem podneblju, duhu i mentalitetu grada, poručio… »
Pisala o smeću u Srbiji i u Hrvatskoj, pratioci joj očitali bukvicu: Nije to do Srba i Hrvata, nego odvratne muzike!

Pisala o smeću u Srbiji i u Hrvatskoj, pratioci joj očitali bukvicu: Nije to do Srba i Hrvata, nego odvratne muzike!

Mondo 24.02.2023
Ana Bekuta se nakon posta o zabrani srpskim pevačima da nastupaju u Puli, našla na meti komentara na Tviteru. Ana Bekuta se nakon posta o zabrani srpskim pevačima da nastupaju u Puli, našla na meti komentara na Tviteru Koncert Ane Bekute i Dragana… »
„Od cajki me bole kosti, ali pola HDZ to sluša“: Zoran Milanović povodom zabrane koncerta u Puli

„Od cajki me bole kosti, ali pola HDZ to sluša“: Zoran Milanović povodom zabrane koncerta u Puli

Danas 24.02.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović povodom zabrane „cajki“ u Puli rekao je da ne voli kulturu zabranjivanja. On je dodao da se to iz ljubavi naziva cajkama. „Od srca. Ja ne volim tu muziku, nikad je nisam podnosio. Ide mi na živce, bole me kosti… »
Svi pričaju o cajkama, a niko ne zna kako je taj termin nastao: Ovo je prva, originalna Cajka sa velikim C

Svi pričaju o cajkama, a niko ne zna kako je taj termin nastao: Ovo je prva, originalna Cajka sa velikim C

City magazine 24.02.2023
Gradonačelnik Pule Filip Zoričić zabranio je koncert koji je trebalo da bude održan 25. marta u pulskom Domu sportova jer nije zadovoljan vrstom muzike koja je najavljena. A najavljeni su Duško Kuliš, Dragan Kojić Keba, Ana Bekuta i Zorana… »
Milanović: Bole me kosti od tih narodnjaka, ali ne bih zabranio koncert, pola HDZ sluša tu muziku

Milanović: Bole me kosti od tih narodnjaka, ali ne bih zabranio koncert, pola HDZ sluša tu muziku

Euronews 24.02.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je odluku gradonačelnika Pule Filipa Zorčića o zabrani koncerta narodne muzike u tom gradu i istakao da ne voli tu, kako je rekao, kulturu zabranjivanja, ali ni tu muziku, koja mu ide na živce i od nje… »
"Narodnjaci mi idu na živce, od njih me bole kosti": Zoran Milanović komentarisao zabranu koncerta folk muzike u Puli

"Narodnjaci mi idu na živce, od njih me bole kosti": Zoran Milanović komentarisao zabranu koncerta folk muzike u Puli

Blic 24.02.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas odluku gradonačelnika Pule Filipa Zorčića o zabrani koncerta narodne muzike u tom gradu i istakao da ne voli tu, kako je kazao, kulturu zabranjivanja, ali ni tu muziku, koja mu ide na živce i… »
Milanović o narodnjacima: Pola HDZ-a sluša tu muziku

Milanović o narodnjacima: Pola HDZ-a sluša tu muziku

Dnevnik 24.02.2023
ZAGREB: Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas odluku gradonačelnika Pule Filipa Zorčića o zabrani koncerta narodne muzike u tom gradu i istakao da ne voli tu, kako je kazao, kulturu zabranjivanja, ali ni tu muziku, koja mu ide na… »
To je nonsens, pa juče im pevala Milica Pavlović! Srpskim pevačima otkazan koncert u Hrvatskoj, oglasio se Tonči Huljić

To je nonsens, pa juče im pevala Milica Pavlović! Srpskim pevačima otkazan koncert u Hrvatskoj, oglasio se Tonči Huljić

Mondo 24.02.2023
Tonči Huljić reagovao na odluke gradonačelnika Pule i Osijeka da zabrane koncerte srpskim narodnjacima. Tonči Huljić reagovao na odluke gradonačelnika Pule i Osijeka da zabrane koncerte srpskim narodnjacima Danima ne prestaje bura oko odluke pulskog… »
Puljani: Gradonačelnik ne može da odlučuje ko će koju muziku da sluša

Puljani: Gradonačelnik ne može da odlučuje ko će koju muziku da sluša

Dnevnik 24.02.2023
PULA: Građani Pule oštro kritikuju i osuđuju postupak gradonačelnika Filipa Zorčića, zbog zabrane koncerta narodne muzike, koji je u tom gradu trebalo da bude održan 25. marta. Na koncertu u organizaciji projekta Hiljadarka u pulskoj dvorani je… »
Tviteraši očitali ani bekuti lekciju iz patriotizma! Osuli paljbu po pevačici: Kome je iz Hrvatske Srbija zabranila da…

Tviteraši očitali ani bekuti lekciju iz patriotizma! Osuli paljbu po pevačici: Kome je iz Hrvatske Srbija zabranila da…

Kurir 24.02.2023
Koncert Ane Bekute i Dragana Kojića Kebe, u organizaciji "Hiljadarke", u Puli je otkazan jer gradonačelnik tog grada Filip Zoričić zabranio nastupe pevačima iz Srbije zato što pevaju turbofolk. On je u svom obrazloženju naveo da je samo reč o… »

Vesti dana »

EURO uživo: Pikford za istoriju, Mbape trenira sa maskom

EURO uživo: Pikford za istoriju, Mbape trenira sa maskom

Sport klub pre 1 satjoš 135 povezanih
Radnik nastradao u požaru u fabrici "Evrojug"

Radnik nastradao u požaru u fabrici "Evrojug"

NIN pre 2 satajoš 61 povezana
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 7 satijoš 33 povezane