Povezane vesti

Oglasio se predsednik Hrvatske Zoran Milanović povodom zabrane srpskih pevača u Puli: „Od cajki me bole kosti“ VIDEO

Oglasio se predsednik Hrvatske Zoran Milanović povodom zabrane srpskih pevača u Puli: „Od cajki me bole kosti“ VIDEO

Nova 24.02.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović oglasio se za medije povodom zabrane nastupa pevača i pevačica narodne i folk muzike u Puli, pa je istakao da ne voli kulturu zabranjivanja. Zoran Milanović prokomentarisao je odluku gradonačelnika Pule Filipa… »
„Gradonačelnik može da očekuje tužbu“: Oglasio se Keba nakon zabrane nastupa u Puli

„Gradonačelnik može da očekuje tužbu“: Oglasio se Keba nakon zabrane nastupa u Puli

Nova 24.02.2023
Filip Zoričić, gradonačelnik Pule, zabranio je nastupe srpskih izvođača narodne muzike Ane Bekute, Zorane Mićanović, Duška Kuliša i Dragana Kojića Kebe u ovom gradu i time izazvao brojne reakcije i komentare. Dragan Kojić Keba trebalo je da… »
"Gradonačelnik može da očekuje tužbu": Keba besan nakon otkazanih koncerata u Puli: "Načinio je veliki prekršaj"

"Gradonačelnik može da očekuje tužbu": Keba besan nakon otkazanih koncerata u Puli: "Načinio je veliki prekršaj"

Blic 24.02.2023
Gradonačelnik Pule, Filip Zoričić zabranio je nastupe Ane Bekute, Zorane Mićanović, Duška Kuliša i Dragana Kojića Kebe u ovom gradu, a tim povodom se sada oglasio Keba. Pevač nije krio bes i ljutnju povodom novonastale situacije, čak je spomenuo… »
I gradonačelnik Osijeka zabranio koncert narodnjaka; Milanović: Pa pola HDZ-a sluša "cajke"

I gradonačelnik Osijeka zabranio koncert narodnjaka; Milanović: Pa pola HDZ-a sluša "cajke"

Radio 021 24.02.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je odluku gradonačelnika Pule Filipa Zorčića o zabrani koncerta narodne muzike u tom gradu. Milanović je istakao da ne voli tu, kako je rekao, kulturu zabranjivanja, ali ni tu muziku, koja mu ide na… »
"Kosti me bole od: Turbo-folka" Predsednik Hrvatske bizarnom izjavom ponizio Anu Bekutu i Kebu: "Nikad nisam podnosio tu…

"Kosti me bole od: Turbo-folka" Predsednik Hrvatske bizarnom izjavom ponizio Anu Bekutu i Kebu: "Nikad nisam podnosio tu…

Blic 24.02.2023
Gradonačelnik Pule, Filip Zoričić zabranio je nastupe Ane Bekute, Zorane Mićanović, Duška Kuliša i Dragana Kojića Kebe u ovom gradu, a sada se oglasio predsednik Hrvatske Zoran Milanović i bizarnom izjavom ponizio Bekutu i Kebu. On je dao svoj… »
"Od cajki me bole kosti, ali pola HDZ to sluša": I predsednik Hrvatske Zoran Milanović progovorio o zabrani srpskih pevača u…

"Od cajki me bole kosti, ali pola HDZ to sluša": I predsednik Hrvatske Zoran Milanović progovorio o zabrani srpskih pevača u…

Kurir 24.02.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović povodom zabrane „cajki“ u Puli rekao je da ne voli kulturu zabranjivanja. On je dodao da se to iz ljubavi naziva cajkama. „Od srca. Ja ne volim tu muziku, nikad je nisam podnosio. Ide mi na živce, bole me kosti… »
"To je kulturološki rasizam, gradonačelniku sledi tužba!" Dragan Kojić Keba šokiran jer su mu Hrvati zabranili koncert…

"To je kulturološki rasizam, gradonačelniku sledi tužba!" Dragan Kojić Keba šokiran jer su mu Hrvati zabranili koncert…

Kurir 24.02.2023
Ceo region bruji od reči koje je uputio gradonačelnik Pule Filip Zoričić. Naime, on je otkazao koncert koji je trebalo da se održi 25. marta, a na njemu je trebalo da pevaju Ana Bekuta, Dragan Kojić Keba, Duško Kuliš i Zorana Mihajlović… »
"To je glupost malih šerifa": Tonči Huljić se oglasio nakon zabranjivanja srpskih pevača u Hrvatskoj

"To je glupost malih šerifa": Tonči Huljić se oglasio nakon zabranjivanja srpskih pevača u Hrvatskoj

Blic 24.02.2023
Gradonačelnik Pule, Filip Zoričić, zabranio je nastupe Ane Bekute, Zorane Mićanović, Duška Kuliša i Dragana Kojića Kebe u ovom gradu. Pored Pule, srpski pevači su imali zakazane koncerte u Osjeku, ali je gradonačelnik tog grada, Ivan Radić… »
"Šerifi krenuli da sprovode svoje" Tonči Huljić se oglasio posle skandalozne zabrane srpskih pevača u Puli i Osijeku

"Šerifi krenuli da sprovode svoje" Tonči Huljić se oglasio posle skandalozne zabrane srpskih pevača u Puli i Osijeku

Kurir 24.02.2023
Pulski gradonačelnik Filip Zoričić zabranio je koncert narodne muzike u tom gradu što je izazvalo burne reakcije. Međutim to nije bilo sve. Pored Pule, srpski narodnjaci trebalo je da nastupaju i u Osijeku ali je gradonačelnik tog grada Ivan Radić… »

Vesti dana »