Povezane vesti
Mirović i ambasadorka Belgije o unapređenju saradnje
RTV 24.02.2023
NOVI SAD - Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović primio je danas ambasadorku Kraljevine Belgije Kati Bugenhaut, sa kojom je razgovarao o intenziviranju saradnje AP Vojvodine i belgijskih regiona. Na sastanku održanom u Pokrajinskoj vladi ocenjeno je… »
Mirović i ambasadorka Belgije o unapređenju saradnje
Blic 24.02.2023
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović primio je danas ambasadorku Kraljevine Belgije Kati Bugenhaut, sa kojom je razgovarao o intenziviranju saradnje AP Vojvodine i belgijskih regiona. Na sastanku održanom u Pokrajinskoj vladi ocenjeno je da je u… »
Predsednik APV Ištvan Pastor razgovarao sa ambasadorkom Belgije
RTV 24.02.2023
NOVI SAD - Predsednik Skupštine AP Vojvodine Ištvan Pastor razgovarao je danas sa ambasadorkom Kraljevine Belgije u Beogradu Nj.E. Kati Bugenhout o privrednoj saradnji dve zemlje sa akcentom na AP Vojvodinu, kao i o evropskom putu Republike Srbije i… »
Vesti dana »

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Nato pokreće misiju "Istočna straža": Snažan odgovor na ulazak ruskih dronova u evropski vazdušni prostor
Blic pre 3 satajoš 3 povezane