Povezane vesti

U Kragujevcu počeo ovogodišnji “Sajam sporta”

U Kragujevcu počeo ovogodišnji “Sajam sporta”

Ritam grada Kg 24.02.2023
Pod parolom „Moj grad, moj klub“ na kragujevačkom “Šumadija sajmu”, danas je zvanično otvoren “Sajam sporta”. Sajam organizuju “Šumadija sajam”, Sportski savez grada Kragujevca, SPD Radnički i FK Radnički, pod pokroviteljstvom… »
Otvoren SAJAM SPORTA „Moj grad, moj klubˮ

Otvoren SAJAM SPORTA „Moj grad, moj klubˮ

Glas Šumadije 24.02.2023
Danas je na Šumadija sajmu zvanično otvoren SAJAM SPORTA pod parolom „Moj grad, moj klubˮ. Sajam sporta organizuju Šumadija sajam, Sportski savez grada Kragujevca, SPD Radnički i FK Radnički, pod pokroviteljstvom Grada Kragujevca. Pred velikim… »
Počeo Sajam sporta

Počeo Sajam sporta

Kragujevačke 24.02.2023
Pod parolom „Moj grad, moj klub“ na kragujevačkom "Šumadija sajmu", danas je zvanično otvoren "Sajam sporta". Sajam organizuju "Šumadija sajam", Sportski savez grada Kragujevca, SPD Radnički i FK Radnički, pod pokroviteljstvom lokalne… »
Sajam sporta ’’Moj grad moj klub’’otvoren na Šumadija sajmu

Sajam sporta ’’Moj grad moj klub’’otvoren na Šumadija sajmu

Veliki park 24.02.2023
Sportski savez Grada Kragujevca u partnerstvu sa SPD Radnički, FK Radnički a pod pokroviteljstvom Grada Kragujevca na Šumadija sajmu, organizovali su dvodnevni sajam sporta ove godine pod sloganom Moj grad moj klub. Posle višegodišnje pauze, sajam se… »
Otvoren sajam sporta ’’Moj grad moj klub’’ na Šumadija sajmu

Otvoren sajam sporta ’’Moj grad moj klub’’ na Šumadija sajmu

iKragujevac 24.02.2023
Sportski savez Grada Kragujevca u partnerstvu sa SPD Radnički, FK Radnički a pod pokroviteljstvom Grada Kragujevca na Šumadija sajmu, organizovali su dvodnevni sajam sporta ove godine pod sloganom Moj grad moj klub. Posle višegodišnje pauze, sajam se… »
Svečano je otvoren sajam sporta “moj grad, moj klub”

Svečano je otvoren sajam sporta “moj grad, moj klub”

U centar 24.02.2023
Dana 24. februara 2023. godine na Šumadija sajmu, zvanično je otvoren SAJAM SPORTA pod parolom „Moj grad,moj klub.“ Sajam sporta organizuju Šumadija sajam, Sportski savez grada Kragujevca, SPD Radnički i FK Radnički, pod pokroviteljstvom Grada… »

Vesti dana »